• Thriller

Old Boy (2003)

Mnoho povyku pro nic moc? Čekala jsem bombu a vlastně jsem film ani nedokoukala.Chybělo 30 minut. Nudný, natažený, takový se mně jeví OldBoy. Některé scény byly povedené - rvaní zubů, konzumace živé chobotnice. Líbila se mně hudba. Jinak si myslím, že není nutné vidět.....

Tahle země není pro starý (2007)

Drsný,osobitý triller.Super honička dvou drsňáků.Javier je báječný psychopat, jde-li to tak říci, s parádní image a jde mu to krásně k "pleti".Dostala mě hustá atmosféra,která trvala celý film.Viděla jsem 2x a nebyla to chyba!Jo,trochu mě nudily finální minuty filmu,ale budiž odpuštěno:))

Gothika (2003)

Super thriller, který je s každým dalším podíváním ještě lepší!Atmosféra filmu je velmi napjatá a nechybí ani napínavé lekací scény když je zrovna nečekáte.Dobrá kamera a povedená hudba přidává filmu na kvalitě a tajemnu. Rozhodně stojí za shlédnutí!Od tohoto filmu se Halle Berry nijak zvlášť neblýskla.

Tajemné okno (2004)

Toto je dobrý thriller.Johny Depp je prostě herec s velkým „H“,dokáže zahrát všecko a i tady se coby schizofrení spisovatel předvedl parádně.Konec mně opravdu překvapil!U druhého shlédnutí jsem již byla pozornější.

Sin City - město hříchu (2005)

Nejsem fanoušek komixů,ani neznám ten,podle kterého vznikl tento parádní akční film,to nic nemění na tom,že film mě dostal od začátku do konce.Na barevném provedení,které je černo-červeno-bílé se tvůrci vyřádili dostatečně.Hlavně červená velkou část filmu převažuje:))A herecké hvězdy zazářily parádně!Doporučuji k podívání!

Leon (1994)

Tento film mě uchvátil již v době,kdy byl uveden jako novinka!Jean Reno jako zabiják nemá chybu-je to sexy chlapák a Natalie Portman se zřejmě narodila pro to hrát bez chybně i v tak útlém věku. Tato role vlastně jedna z jejích prvních jí sedla perfektně.Parádní scénář,kvalitní herecké výkony!A finále!Super!!Myslím,že nejlepší Bessonův film.

Americká krása (1999)

Opravdu velmi dobrý film,jeden z těch,co se po určité době dá vidět znovu.Kevin Spacey jako tatík v letech,kterému se zapalují lýtka byl výtečný!Jeho hysterická žena se taky povedla.Celkově film vyzněl reálně i když některé scény během filmu jsou lehce přehnané.Ale to je u amerických filmů celkem normální.Zato finále moc americké není,jeden by čekal happy end a ono ne.

Venkovský učitel (2008)

Tak tenhle film byl pro mě totálním zklamáním!Jediné plus a to velké je Zuzana Bydžovská,snad jen kvůli ní jsem film,ve kterém se nic neděje nevypnula po první půl hodince. Pavel Liška mě jako homosexuální učitel nepřesvědčil,umí hrát lépe.Asi jsem čekala pecku jako bylo ŠTĚSTÍ a on plytký, pomalý a nudný film.Proč ti neherci?