Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Když J.J. Abrams natočil Star Trek, bylo to víc Star Wars... Teď když natočil SW, tak to vypadá jako zdařilý fan film kde v hlavní roli padoucha je dosti toporný a né moc uvěřitelný herec. Jednotlivé části jsou OK, ale jako celek mi to nedává smysl. Chybí mi něco hlubšího, něco, co by bylo víc než jen pěkný kostým, efekt a relativně dobře vybrané herecké obsazení... Nechci se spokojit s průměrem, obzvlášť u Star Wars... Za mě se Síla opravdu neprobudila.

Dracula 3000 (2004) (TV film)

Vetřelec na palubě Červeného trpaslíka, jen místo vetřelce se nachází na lodi upírek hrabě Orlok, který vypadá jako herec z německého fetiš porna. Ale nemyslím si, že by tento hrabě nějak kazil reputaci filmům o upírech (Twilight je u mne na tom o dost a dost mizernějc!).

Batman navždy (1995)

Myslím si, že si Batman nezaslouží tak nízké hodnocení.

Batman a Robin (1997)

Já se u tohoto zpracování pokaždé perfektně bavím, nevím zda oblíbenost a kladnost hodnocení přetrvává z dětství. Každopádně Batman nemusí mít jen věčně nasranou a temnou tvář, ale taky se může občas v obleku s bradavkama zařádit jak Adama West.

Kanibalové (1980) odpad!

Pokud nějaký film nedokoukám, protože se nudím je jedna věc, pokud ho nedokoukám, protože se mi dělá mdlo je druhá věc. Z tohoto filmu mi bylo opravdu hodně špatně a mám respekt z jedinců, kteří tento (doslova) masakrální film shlédli celý.

Klauni zabijáci (1988)

Nevím zda mě nejvíce bavily dialogy, které opravdu gradovaly, nebo holý fakt, že někde v hlubokém vesmíru si zrovna na tu naší planetu počíhala banda zabijáckých klaunů. A žádný jiný film neobsahuje tolik uslintaných a vychechtaných Mimozemštanů, jako tento, a proto bude mít čestné místo v mé filmové sbírce.