• Telenovela

Samotáři (2000)

Báječná věc! Je sice o lidech téměř o generaci starších, než jsem já, ale pricipy vztahů v tomto snímku naznačené fungují teď, před sto lety i za sto let. S jistotou můžu říct, že se bude líbit i lidem, kteří jsou teď ještě v plenkách. Samotáři jsou prostě základ. Kdo neviděl, nežije.

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Opravdový humus jen pro silné nátury. Ministerstvo zdravotnictví varuje! Shlédnutí jednoho dílu může mít trvalé následky - mozkovou mrtvici, neplodnost a impotenci. Třikrát fuj! A teď mě, prosím, omluvte - spěchám na toaletu.................................

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Podle mého názoru bychom jen těžko hledali zajímavější sitcom. Herecký koncert Marie Rosůlkové, Dany Medřické - i nemluvného Edy Cupáka má co říct i v dnešní době. Jen je škoda, že se v tehdejší době "nenašlo" více peněz, čímž po technické stránce tento poněkud netendeční seriál utrpěl. Na herecké výkony a skvělý scénář to však vliv nemělo.

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Krasavec komedie, abych se tak vyjádřil. Docela mi splývá se "Škola, základ života", ale to nevadí. A jak píše DOBYTEK: "Já sice chápu, že někdy před 70-ti lety se u toho lidi nejspíš váleli smíchy, ale mně to prostě v dnešní době nic neřiká." - nemyslím si, že je to zrovna podle scénáře prvoplánově napsaného pro "válení na zemi", ale svoje velké kouzlo a vtip to nepostrádá.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Víte, co se mi u Ordinace párkát stalo, když jsem ji viděl??? Bylo mi trapně! Normálně regulérně trapně, jako když řeknete nějakou hovadinu a ostatní se vám smějí. Bylo mi trapně za autory tohohle blemcu... a to jsem snad v životě nezažil.

Lost Highway (1997)

Lynchovo filmy nemáme chápat. Sednu si, vnímám obrazy, pocity, jeho svět. A je to báječné!