Ordinace v růžové zahradě (TV seriál)

Rodinný / Drama

Česko, 2005, 448x62 min

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová, Miriam Kantorková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Veronika Jeníková, Zlata Adamovská, Jiří Langmajer, Libuše Štědrá, Alena Procházková, Jiří Štěpnička, Ladislav Ondřej, Lucie Domesová, Petr Rychlý, David Suchařípa, Marie Doležalová, Sandra Nováková, Jana Břežková, Veronika Gajerová, Simona Postlerová, Jitka Čvančarová, Ondřej Sokol, Ivana Jirešová, Michaela Dolinová, Oliver Cox, Zdeněk Maryška, Lucie Černíková, Radka Coufalová, Kateřina Pospíšilová, Ivan Jiřík, Vanda Hybnerová, Marcel Vašinka, Igor Chmela, Daniela Bartáková, Eva Horká, Anna Polívková, Ota Jirák, Jan Skopeček, Martin Zdráhala, Milan Bahúl, Kristýna Kociánová, Adéla Gondíková, Barbora Munzarová, Radim Fiala, Petr Štěpánek, Filip Tomsa, Kristýna Nováková-Fuitová, Vlastimil Zavřel, Michal Beran, Vít Rohr, Pavlína Mourková, Oldřich Vlach, Zdena Herfortová, Martin Eugen Kulhánek, Jiří Ployhar ml., Aleš Procházka, Libuše Havelková, Jan Vlasák, Alexej Pyško, Magda Reifová, Veronika Nová, Pavel Soukup, Martin Písařík, Carmen Mayerová, Jitka Smutná, Josef Pejchal, Jan Šťastný, Ivo Novák, Monika Zoubková, Kamila Špráchalová, Lucie Benešová, Vendulka Křížová, Michal Holán, Hana Čížková, Markéta Plánková, Lenka Zahradnická, Helena Brabcová, Daniel Svoboda, Ladislav Hampl, Petr Vágner, Barbora Petrová, Hana Sršňová, Alena Štréblová, Pavel Tesař, Claudia Vašeková, Adriana Neubauerová, Dana Verzichová, Zuzana Skalická, Magdalena Zimová, Jiří Maria Sieber, Michaela Doubravová, Gustav Řezníček, Zuzana Slavíková, Zdeněk Junák, Barbora Mottlová, Leonard Hädler Stirský, Martin Maxa, Martin Trnavský, Hana Gregorová, Marcela Nohýnková, Miluše Bittnerová, Miroslava Pleštilová, Ivana Andrlová, Věra Kubánková, Václav Rašilov, Karel Greif, Zita Morávková, Michal Slaný, Eva Čížkovská, Eva Jiroušková, Dana Morávková, Zorita Azrak, Jaroslava Zimová, David Vejražka, Marta Ondráčková, Ondřej Novák, Pavel Batěk, Miroslav Hrabě, Aleš Jarý, Milena Kleinerová, Rudolf Kubík, Kryštof Nohýnek, Monika A. Fingerová, Nikola Navrátil, Vlasta Žehrová, Tereza Kostková, Lukáš Jůza, Kristýna Janáčková, Milena Steinmasslová, Hana Talpová, Zdeněk Hruška, Teresa Branna, Vilém Dubnička, Zora Kostková, Jana Janěková ml., Jakub Gottwald, Radoslav Brzobohatý, Petr Konáš, Jiří Vobecký, Klára Fleischhansová, Romana Chvalová, Drahomíra Kočová, Valentina Thielová, Tomáš Klouda, Jarmila Vychodilová, Ondřej Pšenička, Jana Rabová, Zdenka Procházková, Josef Šebek, Jana Gýrová, Jakub Kohl, František Hlaváček, Lubomíra Sonková, Petr Bednář, Inka Brendlová, Josef Kubáník, Jana Hermachová, Jan Hammer ml., Ernesto Čekan, Petra Skálová, Jakub Štěpán, Tomáš Novotný, Ladislav Lahoda, Jana Tabrea, Daniel Tůma, Zdeněk Sedláček, Čestmír Gebouský, Daniela Vacková, Zdeněk Rumpík, Josef Kundera, Lucie Trmíková, Leoš Juráček, Renata Rychlá, Dušan Urban, Richard Maška, Alena Neumanová, Jan Apolenář, Lukáš Vacek, Denisa Dvořáková, Milena Marcilisová, Petr Halberstadt, Petr Drozda, František Stupka, Marie Boková, Eva Režnarová, Perla Kotmelová, Monika Schullerová, Jan Peterka, Miroslav Dvořák, Tomáš Turek, Čeněk Koliáš, Jiří Štědroň, Ivana Stejskalová, Pavel Šrom, Milan Liška, Jindra Janoušková, Izabela Kapiasová, Natálie Topinková, René Slováčková, Jana Šulcová, Ivana Korolová, Jaroslava Brousková, Vladimír Čech ml., Kateřina Sedláková, Irena Konvalinová, Bohuslav Kalva, Bibiana Šimonová, Miroslav Maršálek, Jiří Kraus, Radoslava Stupková-Boháčová, Marta Hrachovinová, Vojtěch Vančura, Radovan Král, Jiří Vojta, Jaroslav Beneš, Romana Sittová, Bohuslav Šulc, Jakub Chromeček, Dana Bartůňková, Petra Pudová, Ivo Theimer, Karel Vondrák, Jana Riháková-Dolanská, Václav Vašák, Radek John, Martin Veselý, Václav Tittelbach, Jaroslav Krejčí, Zdeněk Julina, Kateřina Bláhová, Jana Matějcová, Luděk Nešleha, Jaroslava Červenková, Marta Richterová, Tereza Helšusová, Petr Jančařík, Roman Pomajbo, Miroslav Žbirka, Martin Učík, Vanda Károlyi Konečná, Viktorie Čermáková, Jiří Bábek, Barbora Fišerová, Eva Pospíšilová, Ivo Kubečka, Michal Štěrba, Dušan Kollár, Zdeněk Pecháček, Daniel Rous, Hana Czivišová-Hessová, Stanislava Jachnická, Radana Herrmannová, Dáša Kouřilová, Zuzana Ďurdinová, Svatopluk Schuller, Jan Novotný, Miluše Šplechtová, Vojtěch Štěpánek, Marie Horáčková-Turková, Šárka Marková-Brázdová, Lenka Vychodilová, Petr Varga, Jaroslav Kříž, Hana Šedová, Nikola Votočková, Daniela Krhutová, Magdaléna Chrzová, Marta Vítů, Ladislav Novák, Jiří Král, Eva Nádaždyová, Vilém Udatný, Kateřina Seidlová-Hrušková, Ivan Tříska, Pavel Vondra, Lucie Vačkářová, Marie Málková, Lucie Březovská, Monika Hladová, Eliška Nezvalová, Kristina Jelínková, Monika Kobrová, Veronika Petrová, Lída Vlášková, Pavel Nečas, Lucie Matoušková, Karel Zima, Dáša Zázvůrková, Ladislav Dvořák, Eva Janoušková, Jolana Smyčková, Renáta Kubišová, Jana Vychodilová, Tomáš Bambušek, Dagmar Čárová, Jan Kanyza, Romana Goščíková, Jitka Foltýnová, Jan Cina, Zdeněk Žák, Zuzana Mixová, Jiří Laštovka, Petr Franěk, Miloslav Krejsa, Milan Hloušek, Lucie Sobotková-Štorková, Jindřich Klaus, Jana Vaculíková, Martin Zahálka, Dita Hořínková, Jakub Zindulka, Lenka Kubálková, Jana Epikaridis, Barbora Lukešová, Rostislav Novák st., Anna Stropnická, Berenika Kohoutová, Marie Černá, Tomáš Materna, Marie Málková, Jaroslav Šanda, Pavel Myslík, Simona Prasková, Ludmila Forétková, Tomáš Polák, Ben Cristovao, Martin Stránský, Kateřina Pindejová, Barbora Štěpánová, Milan Slepička, Kateřina Kornová, Regina Zahradníková-Řandová, Lukáš Langmajer, Antonín Kaška, Soňa Dvořáková, Vojtěch Štulc, Iva Hüttnerová, Ondřej Rychlý, Josef Kaluža, Kateřina Velebová, Martin Polách, Jarmil Škvrna, Otta Tesař, Miloslav Študent, Veronika Janků, Barbora Valentová, Lubor Šplíchal, Ondřej Volejník, Martin Kubačák, Petr Vaněk, Robert Tyleček, Jana Kepková, Lenka Krčková, Petr Drholec, Oliver Šteindler, Gustav Hašek, Barbora Janatková, Vladislav Georgiev, Marie Štěchová, Ela Lehotská, Karel Pokorný, Jan Leflík, Zdeněk Mahdal, Petr Srna, Zdeněk Vesecký, Josef Havrda, Diana Šoltýsová, Viktor Dvořák, Jitka Raková, Martin Bačkovský, Václav Havel, Marek Němec, Marcela Holubcová, Petr Halíček, Jan Vápeník, Lubor Novotný, Lenka Ouhrabková, Antonín Hardt, Zuzana Skalníková, Jana Stryková, Ivo Kučera, Milan Němec, Michaela Kuklová, Arnošt Proschek, Tomáš Havlík, Josef Láska, Veronika Svobodová, Kateřina Smržová, Marcela Kyselová, Karolina Pešlová, Miroslav Navrátil, Pavel Cajzl, Kryštof Rímský, Vanda Chaloupková, Petra Doležalová, Martin Matejka, Tereza Hofová, Josef Vraštil, Zdeněk Dvořáček, Martin Holec, Milan Tomeš, Nikol Koksteinová, Adam Vinklář, Roman Havelka, Tomáš Beroun, Kateřina Langerová, Anna Polcarová, Adéla Kačerová-Kubačáková, Tomáš Koubek, Petr Semerád, Bibi Marešová, Michal Koubek, Michal Novotný, Pavel Juřica, Nikol Kouklová, Lucie Žďárská, Jakub Leifer, Jana Baletková, Jan Antonín Duchoslav, Marek Libert, Lenka Novotná, Martin Sláma, Libor Baselides, Václav Legner, Rudolf Jelínek, Kamil Koula, Jana Frouzová, Miroslav Kudela, Tomáš Racek, Jitka Teplá, Ivan Vodochodský, Jan Dvořák, Radka Tesárková, Tomáš Magnusek, Gabriela Mikulková, Tereza Pergnerová, Gabriela Filippi, Jakub Pozler, Valtr Kolban, Zuzana Dřízhalová, Martin Šverma, Anna Kulovaná, Monika Timková, Josef Weinzettel, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Akram Staněk, Martina Šťastná, Saša Rašilov nejml., Vladimír T. Gottwald, Michal Švarc, Zdeněk Mucha, Daniela Bakerová, Radek Bruna, Přemysl Bureš, Markéta Tanner, Martin Zounar, Kateřina Lojdová, Zuzana Čapková, Pavel Marek, Věra Nerušilová, Eva Spoustová, Hana Houbová, Nataša Gáčová, David Punčochář, Tereza Vítů, Ladislav Frej ml., Miloslav Maršálek, Josef Vondráček, Josef Matějka, Stanislav Hýbler, Dagmar Novotná, Milada Janderová-Kratochvílová, Lenka Jelínková, Michaela Hráská, Dominik Jetel, Lukáš Hejlík, Johana Gazdíková, Roman Šebrle, Taťána Schottnerová, Jan Adámek, Jan Čenský, Petr Štěpán, Lenka Vacvalová, Josef Navrátil, Roman Tomeš, Matyáš Valenta, Jiří Zapletal, Petra Janečková, Veronika Zelníčková, Martin Simandl, Pavla Drtinová, Vilma Frantová, Josef Kuhn, Kateřina Pechová, Martin César, Sabina Skalická, Petr Florián, Tereza Blažková, Jan Sýkora, Pavel Tomanka, Veronika Rašťáková, Filip Trojovský, Irena Máchová, Adam Kraus, Milada Vaňkátová, Jiří Wohanka, Radim Jíra, Petr Polák, Sofie Filippi, Martina Černá, Dana Batulková, Karel Heřmánek jr., Jiří Suchý, Alena Vondrášková, Jana Malá, Jakub Korber, Jan Kříž

Komentáře uživatelů k filmu (1 039)

• Gemini

No, jednou za dlouhý čas se rád podívám, abych se od srdce zasmál a vrátil se do reality co se mého přesvědčení o kvalitách současného českého seriálu týká. Jak tohle může někdo se zaujetím sledovat i s těmi k totální reálnosti vycizelovanými dialogy a nápaditým včleňováním neustále nových postav (překvapivě stejně plochých jako byly ty před nimi - teď není řeč o fyzické stránce, Linda Rybová, Daniela Šinkorová, Jitka Čvančarová - aspoň pokud nedává průchod své nepochopitelné zálibě v krátkých sukních neb všechno, jen ne nohy jsou její předností - nebo Ivana Jirešová by na nějakou dobu dokázaly přitáhnout k obrazovce snad každého muže:)), to je mi záhadou a zdrojem zděšení. Nicméně originální vývoj seriálu podle (že vraj) požadavků diváků "uděláme z Kamily krávu, abysme se jí konečně zbavili", mě docela dostal. Za dámskou společnost a tuto originalitu dám tu jednu hvězdu a dodám, že je to pořád ještě lepší než erpéčka, která už nejsou erpéčka:) PS: Římská dvojka za názvem OVRZu na mém hodnocení nic nezměnila, a když jména v komentáři uvedená nahradíte těmi aktuálními (přičemž váš výběr se nemusí shodovat s mým), není potřeba měnit ani jediné písmeno. 20%, protože nula neboli "tak děsné, že stojí za perverzní pobavení zhlédnutím" by odpovídala maximálně tak při třinácti dílech.(31.1.2007)

• Tosim

S těmi českými seriály je vážně potíž. Ale ještě větší potíž je se scénáristy a hlavně scénáristkami, IMHO. Mnohem větší, než s inscenační chudostí, marketingovou lácí a dialogovou skřípavostí. Ženy. Ano, jsou hybnou silou. Některé z nich jsou naštvané, agresivní, jiné aktivní, vynalézavé a emancipované. Další rezignovaly a nechtějí víc, než mají. A ženy, které tvoří pro ženy, se nezřídka kdy ohánějí feminismem. Nad Bestiářem Báry Nesvadbové jsem byl nasrán, u tohohle jsem spíš smuten. Irena Obermannová, jedna ze spoluscénáristek této "věci," píše knihy o ženách, jež jsou aktivní, vynalézavé a emancipované. Chytré. Nechtějí si nic nalhávat a nedají si nic nalhávat. Právě v tomhle je ten seriál zákeřný. Mamky na MD, maminy, babičky, staré panny, všechny sem! Spokojte se s málem! Co na tom, že někde jinde vás někdo stejný nabádá k opaku, teď si sedněte, nechtějte něco víc, něco kvalitnějšího, slepě zírejte na to, co už jste viděli nečetněkrát a nebojte se, bude to jen třikrát proloženo osmiminutovými reklamními bloky. Ale budou tam zvířátka, jogurty a vložky. Pro každého něco. Jo jo. Vím, že "někdo ty složenky platit musí," ale pevně věřím, že tenhle otřesný, ničeho si nevážící argument brzo někdo rozbije v prach. Jen tak dál a dopadne to s vámi hodně blbě, pokrytkyně! :-((29.10.2007)

• Tom Hardy

Viděl jsem snad všechny možné seriály z nemocničního prostředí. A dá se říct, že každý měl něco do sebe (pominu-li německou produkci). Je zajímavé, jak Nova dokáže debilitu svého díla perfektně vystihnout již samotným názvem. Ordinace v růžové zahradě je dokonalým příkladem toho, co je v českých seriálech špatně – přebarvené a prázdné kulisy, herci prkenně recitující své dialogy vedené na „přehazovanou“, nikoli plynule (v tomhle jsou české seriály skutečný unikát), a do toho nulová atmosféra. Člověk je pak vděčný i za průměry typu Letiště, které aspoň působí trošičku „živě“…(30.1.2007)

• Djkoma

Fascinuje mě, jak se na tohle může dívat a ještě více mě děsí, že oba mí rodiče to sledují... Vždyť jediné, co se tu děje je, že postavy spolu navzájem spí, dělají si děti, nadávají si, rozvádějí se den potom, co se vezmou a neustále si provádí naschvály... Pak se někdo diví, že společnost jde do háje, když se na tohle má dívat...(11.3.2006)

• Malarkey

U tohohle se nedá ani smát, pač co poslední dobou vzniká za seriály v naší zemi to by člověk z toho blil. Ty herecké výkony jsou fakt otřesný, doktoři neuvěřitelně dementní, zábavnost za hranici trapnosti, pokud existuje něco víc než trapnost tak to je tohle...Když sleduju sledovanost nechápu jak tohle může být nejúspěšnější seriál televize N@va....dva miliony lidí...sakra dva miliony....(mínus100%)(17.9.2006)

• Renton

Cílová skupina – ženy všeho věku, zejména pak matky - je jasná. Alespoň si mají o čem v práci povídat.. Klišovité šablonky, poutavé prostředí, očekávané zvraty a průměrní herci .. a přece to má úspěch. Nezbývá než tiše doufat, že se jednou televizi n@va povede skutečně dobrý český seriál.(13.3.2006)

• woody

Asi žiju v jiné zemi nebo v jiném světě ale nikde jsem neviděl aby se doktoři chovali takto...Něco tak trapného, ubohého, scénaristicky a herecky (Paťane Natočto mluví za vše!) bezradné.Nebudu dál plýtvat zbytečným ťukáním do klávesnice a řekn to takhle: Zlatý Dietl - spád a ostatní mu nešlo.Ale měl jednu nespornou devízu oproti scénáristce tohoto veledíla(myšleno velice urážlivě!).Tou devízou bylo - uměl dialogy!Uměl psychologii!Uměl situace!Byl to kumštýř.Nynější scénáristi jsou šmíráci v nejhorším slova smyslu - a ať se prosím vás nevymlovají, že v TV není čas na umění a podboné plky.Tohle totiž není ani zábava na odreagování!Že je hanba nefackuje - ale děcka musej žrat!(18.9.2005)

• Radek99

Zrůdný etalon českého televizního seriálu nového milénia dnes už bohužel platný nejen pro komerční televize. Telenovelová ,,růžovka" je jako televizní rakovina...metastázuje celým televizním spektrem...(3.9.2012)

• DaViD´82

Nejvíce toho prozradí jedna pasáž ze znělky: "Možná nechápeš, ale tak to má být..." Dokonce je to horší než-li německé nemocniční seriály, což už je opravdu na pováženou. Jedna * za celkem obstojnou první sérii, která sice byla také špatná, ale alespoň plnila účel tupé oddechovky pro ženy. To se novějším epizodám nedaří ani zdaleka.(7.2.2007)

• TheMaker

Hrozná sračka !! Divím se, že to není v TOP nejhoršich seriálu ?!?!? Nejhorší seriál, co jsem kdy viděl spolu s RP, Ošklivkou Katkou a VKV ! Zpamatujte se prosím a přestaňte už točit takové pýčoviny !!!(11.12.2007)

• Dever

// Production Companies: CET 21 //(7.5.2011)

• Gimli

Ne všechno, co vyprodukuje Nova, je sračka, přátelé! Ordinace je seriál, který čerpá z Nemocnice na kraje města, ale nijak se to nesnaží skrývat. Není to žádný zázrak, ale hrůza taky ne. Nenadchne ani neurazí. Sem tam se zde objeví opravdu vybroušený humor! PS: Platí pouze pro první řadu. Zbytek je na odpad.(10.10.2006)

• Karlos80

Tak já se vás všech trochu z ironickým pohledem na věc ptám.. Čemu se tu všichni divíte vždyť se přeci jedná v jistém spektru a okruhu lidí o nejoblíbenější televizní pořad roku 2006 tak co? Těm všem co si tento seriál vyzdvihli až do nebes a to převážně "NOVÁCKÉMU" osazenstvu a zároveň i jemu věrnému tleskajícímu publiku to jistě nevysvětlíte, pro mě skoro odpad!, ale pro ně mimořádná víceméně odpočinková zábava, a bude tomu stále tak, pokavaď nato lidi v takové míře budou čučet a vyžadovat si to. Tak jak klesla seriálová tvorba a vůbec humor v Česku za posledních dvacet let, tak snad jinde ne? To vážně už nemá obdoby, a já se po právu stydím. Lidi už kolikrát nevědí čemu se ani smějí, hlavně když je to alespoň trochu pobaví a čím je to sprostší tak tím je to i lepší ! Je to i o konkurenci, pokavaď nebude tak se také nic nezmění. Ale co z toho všichni kolem dělají, a jak se k tomu staví to fakt nemá obdoby. Jako kdyby se nic předtím nenatočilo ! Prý se tam vystřídalo na 400 herců ! Je to vůbec možné? Vždyť jich tolik ani nemáme a těch skutečných mi zde zbylo tak deset, kteří se navíc vyloženě ztrapňují v takovéto ubohosti ! Zbytek jsou všemožné herecké antitalenty pocházející z různých kamaráčoftů , v hlavní míře neherci a různé rádoby selebrity. Cílové skupiny jsou ale pevně stanovené: matky na mateřské dovolené, důchodci, ústavy sociální péče, domovy důchodců, nemocnice a různé jiné státní ústavy, kteří jsou většinou odkázáni na televizi, s tím že TV Nova se jim jednou za čas vždycky nějak příjemně odmění a to třeba v podobě své nečekané a velevážené návštěvy. "Můůj svět je můůj":-))(5.2.2007)

• Boss321

Já nevím, ale mě se první série docela líbila. Ovšem poté začali přicházet a odcházet postavy a scénář se začal opakovat a dost upadat.....(21.12.2007)

• Faidra

Rodinné pořekadlo: "Lepší osina v zadku než Gynda v parku."(11.11.2007)

• canakja

Brazílie, venezuela, česká republika.. dobrý na tom je, že člověk propásne předchozích 300 dílů a přesto mu nic neuteče(14.4.2009)

• igi B.

Ano, v růžové zahradě i hovno voní. Ale něco tady smrdí. Prachy prej nesmrdí. No nevím. Tohle jsou opravdu vydřené honoráře. Asi si z nás ti >úmělci< z té naší >stolice české< dělají prdel. Z téhle zadnice ovšem vytlačeno bylo velké kulturní hovno. - - - P.S. Pamatuju si doby, kdy ty naše kultůrní veličiny pohrdaly do česka právě proniknuvšími telenovelami, aby z nich poté přebraly to nejhorší možné... Nasrat i pochcat zároveň, postřikat pak růžovou vodou!(8.3.2006)

• Dudek

Další český seriál, který svou kvalitou přiláka k obrazovkám více jak milion diváků, uff. Tak tohle nedokážu pochopit, je to totiž opravdu strašné. Tentokrát se totiž jedná o nekonečné dílo se vším všudy, autoři se totiž neustále, díl co díl, opakují a šokují již stokrát viděným. Ještě že nemáme jen jednu televizi, jinak bych si tohle musel protrpět od začátku do konce, pokud někdy přijde.(25.10.2006)

• HollyW

Rodiče i mí dva malí sourozenci u toho sedí každé úterý i čtvrtek, hledí na to s otevřenou pusou a hltají každé slovo. Což mě vážně děsí..... Prosím může mi někdo vysvětlit PROČ naše "svatá" Nova tvoří takovéto splašky????? Vždyť na to se nedá dívat. Dialogy ze kterých se chce brečet jak jsou stupidní, herecké "výkony" dementní až to bolí a pak nemá česká společnost být filmově a umělecky tupá, když tohle pouští do světa.. //// Po delší době jsem měla tu "čest" vidět, no spíš slyšet, celý díl. Jelikož mi bylo špatně, že jsem neměla sílu ani protestovat a nadávat, aby to rodiče přepli, tak jsem po delší době přežila úplně celý, nekonečný a nepoživatelný výrobek tv ho*na. S čistým svědomím můžu potvrdit, že si ten odpad stále zaslouží a být ještě nižší hodnocení, např. "Výrobek TV Nova" tak ho dám.(20.3.2012)

• flanker.27

Ty skvostné herecké výkony zvlášť u některých. Nehybná hlava, hýbá se pouze spodní čelist, stále stejný skoro úsměv, střih, druhá mluvící hlava, zpátky na první mluvící hlavu a tak pořád dokola. A ta hudba, ať se hádaj nebo si vyznávaj lásku, zní vždy prakticky stejné tóny. Přesto kdyby na světě bylo jen tohle a Světla pasáže, dám přednost zdejším sestřičkám.(21.3.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52