• Telenovela

Tatínek (2004)

Parádní dokument o tom, jak vznikla řada zlidovělých hlášek. Utvrdilo mě to v tom, že Zdeňka Svěráka chci za dědu! ;o)

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Stopáž filmu je docela brutalita. Musím ale říct, že jsem celou dobu zíral jak vrána. Opravdu moc pěkný počin, který nejen 'po americku' vizualizoval, ale hlavně poutavě vyprávěl.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Seriál, který mě nadchnul. I s českým dabingem stejně zábavný! Líbí se mi na něm jedna věc - dokáže člověka příjemně naladit. A to je dnes vzácné! :-) Tím získává moji cenu POSITIVE! ;o)

Candy (2006)

Noooo, hezkou depresi a úzkost to ve mne vyvolalo! Je málo filmů, které Vám zůstanou v hlavě, sotva skončí. Co se feťáckých dramat týče, tenhle se mě asi osobně dotknul nejvíce. Láska se zde ocitá v naprosto jiném kontextu, který většina z nás prostě nezná. Nečekejte proto Pretty Woman... A co se týče konce - je to happy end nebo není? :-)

Ženy v pokušení (2010)

Je to oddychovka. Nutno podotknout, že velmi příjemně natočená. Vadily mi však dvě věci: a) Prvoplánová americká nutnost, abychom si v kině zaplakali (v závěru), b) Vojta Dyk, který hraje jak ponocný a to říkám jen z toho důvodu, že se líbí mé přítelkyni. No jooo, no... Zahrál to docela obstojně. :-P

Všechno je sračka (2009) (studentský film)

Před Tomášem Weinrebem opravdu respect! :-) Už to, že ho napadlo natočit tenhle film s protějškem Olgy, bylo originální. Nevím, proč, ale tyhle lidi jako Miroslav David mě prostě baví. Nekropábitel je přiléhavé víc než dost. ;o) Pokud chcete vědět, co by Miroslav se svým "neurotickým nadhledem" udělal s doktorkou, která nechala zemřít špinavého bezdomovce, je to film pro Vás...

Kuky se vrací (2010)

Když mi moji žáci ve škole řekli: "Co si asi Jan Svěrák šlehnul, že natočil Kukyho?", film, který mne velmi zajímal mne začal zajímat ještě více. Je to nádhera, úžasná kreativita a řemeslná dovednost. Nemám slov!

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Tyhle akce, kdy se něco stihne "za dvě vteřiny dvanáct", to není nic pro mne. Humor fekální a pubertální, na konci strašně přeslazené...

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Naivní, ubohé... Fuj! Image, která se jim uvěřit nedá. Naprosto dementní mluva. Ztráta času!