Koktejl (1988)

Film měl být asi zábavnou oddychovkou, ale já se u toho dost nudil.

Kód Navajo (2002)

Pozoruhodný válečný film se skvělým námětem, průměrným scénářem, vynikající technickou stránkou, nadprůměrnými hereckými výkony a řemeslnicky dobře zvládnutou režií. John Woo natočil po Tváří v tvář svůj druhý nejlepší hollywoodský kousek, který je podle mě spolu se snímkem Černý jestřáb sestřelen tím nejlepším z válečného žánru, co vzniklo od dob Zachraňte vojína Ryana.

Kmotr (1972)

Snad vůbec nejlepší film americké kinematografie. Coppolovi se podařilo napsat scénář, který byl snad ještě lepší než původní kniha a zrežíroval to tak, že vzniklo velké mistrovské dílo, které se právem zapsalo do historie.

Kill Bill 2 (2004)

Méně akční a lepší než první část (moc by mě zajímalo, jak by Kill Bill vypadal jako komplet nerozdělený film). Potěší zde velké role Davida Carradina a především Michaela Madsena, který zde předvádí jeden ze svých vůbec nejlepších výkonů.

Kid (2000)

Docela mě to bavilo, ale vidět už to znovu nemusim.

Kdopak to mluví 2 (1990)

Slabší než jednička, ale stále se na to dá s chutí koukat, neboť John Travolta je zde opět výborný.

Kdopak to mluví (1989)

Klasická komedie se skvělým Johnem Travoltou.

Kate a Leopold (2001)

Nudná romantická komedie, jejímž jediným pozitivem je výkon Hugh Jackmana.

Jurský park (1993)

Když jsem byl malý, strašně mě to bavilo, ale ťed, i když se mi to stále hodně líbí, si uvědomuji, že jsem z toho přeci jenom trochu vyrostl.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Když jsem na tom byl v kině jako dvanáctiletý, tehdy jsem úplně ulítával na teenagerských komediích a jelikož hrdiny tohoto snímku byli dva fekální kamarádi (ten jeden sice nemluvil, ale přesto byl fekální), neuvěřitelně mě to bavilo a tehdy bych tomu dal plné hodnocení. Dnes už to ale vidím jen jako průměrný film, ve kterém mě alespoň potěší účast Willa Ferrella.