Armageddon (1998)

Průměrnej sci-fi doják, kterej si myslí že se každou chvíli nad ním rozbrečíte, omyl.Willis je perfektní herec a tak nechápu jak se do tohodle mohl dostat (a to samozřejmě nemyslim jenom jeho).Musím říct že Drtivý dopad je proti tomuhle rozhodně jasná volba, bohužel.

Rudá planeta (2000)

Docela hodně blbej film, kterej nezachrání ani snažící se Triniti.

Futurama (1999) (seriál)

Simpsni mají obrovskou konkurenci zvanou Bender, Leela, Fry, Dr. Zoidberg, Amy, Prof. Farnsworth, Zap Brannigan, Kif a mnoho dalších. Jestli na američanech mám něco rád, pak jejich humor a umění dělat si srandu ze sebe a z vlastní politiky......a samozřejmě nejen z ní...........

Milenec nebo vrah (1996)

Hodně hustej thriller, kterej sem mimochodem jenom tak náhodou viděl když jsem přepínal kanály.....A ta scéna na konci v tom bytě byla fakt psyho!!!!!!

Pánská jízda (2004) odpad!

Totální propadák...., naprosto nemožnej snímek kterýmu opravdu nepomůže ani Ondra Vetchý.Nestojí to ani za jednu *

Torque: Ohnivá kola (2004) odpad!

Nejnereálnější slátanina co sem kdy měl tu smůlu vidět.Pasáže s motorkama jsou naprosto směšný........, to dřív bude v pekle sněžit než někdo bude takhle jezdit :-)

Četa (1986)

Kvalitní, dosti realistický obraz Vietnamské války, ale na Full metal jacket to nemá!!