Resurrection (2014) (seriál)

Pilot mě nezaujal až nudil, nemám důvod sledovat dál.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Co napsat o druhém Sin City?? To je pro mě docela oříšek. Hlavní povídka s Evou Green byla dobrá, ale tím asi musím skončit. Ostatní povídky nebyly vysloveně špatné, ale takové nic neříkající a pomstu Nancy nezachránil ani vždy skvělí Marv. Nechci říct, že to bylo špatné, ale já nějak nevím, na mě to nefungovalo. Tohle se prvnímu filmu vyrovnat prostě nemůže, nejsem zklamaný, ale já jsem od Sin City čekal víc,kdyby byl možná lepší scénář (za 8 let by mohl být lepší materiál), byl bych asi potěšen, protože nebýt Dámy pro kterou se zabíjí, tak by mě návštěva kina mrzela. Každopádně mě to i tak bavilo a vizuální provedení, ač to nebylo nic nového se taky povedlo, takže ve výsledku se to dá.

Ray Donovan (2013) (seriál)

Po pád dílech končím, mě to prostě neba.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Mě nový "Spíďa" potěšil více než první díl série. Hezká akce, trikama nadupaná, zábavná a pro mě rozhodně ne nudný. Záporák fajn, Harry Osborn se mi též hodně líbil a pletky s Gwen se dali ustát a i ten konec s "malým Spiďou" jsem vzal. Bylo to samozřejmě na téma, které je tisíckrát ohrané, ale tohle je Spider-man, on je prostě takový a jiný nebude. Já tomu jsem rád. Lepší tři hvězdy.

Helix (2014) (seriál)

Po první sérii musím říct, že to není špatný, ale není to ani dobrý. Pár zajímavých nápadů, pár zajímavých zvratů, dobře to odsejpá, ale tak nějak mi připadá, že už jsme to všechno viděli. Neřekl bych, že je to zbytečnost, ale mě to nějako nechytlo. Možná by pomohlo víc záhad nebo lepší atmosféra. Finále bylo slušné a na druhou sérii se snažilo navnadit, ale já nemám potřebu sledovat dál. Nicméně pokud máte rádi seriály tohoto typu, určitě zkuste.

47 róninů (2013)

Pohádka pro Amíky. Pokud máte rádi Japonsko, trochu se v jejich kultuře vyznáte a nemáte nadhled, tak se tomu raději vyhněte.

Pěna dní (2013)

Mě to prostě nesedlo. Nelíbil se mi vizuál, triky a ani příběh jsem zcela nepobral.

Americká krása (1999)

Klenot moderní kinematografie. Nevím co napsat, prostě nemám slov.