Ať vejde ten pravý (2010)

Neviděl jsem originál, tak asi proto se mi to "docela" líbilo. Krvavost dobrá, atmosféra dobrá a určitě bych chtěl pochválit oba dětské představitele. Dle mého názoru své role zvládli opravdu dobře. Hodně moc se mi líbily triky, i když vypadaly zvláštně, myslím, že se to k tomuto filmu hodilo. Každopádně jsem velice rád, že dodržovali všechna "upírská pravidla". No, vcelku to nebylo špatné ani to nebylo blbé. Perla to ovšem není, i když by být mohla. Z mého pohledu ale mírné zklamání, čekal jsem víc.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Pro mne to končí druhou sérii, asi tak 10 min před závěrečným dílem druhé řady, abych byl přesný. Dál to nesleduji, protože nerad dávám odpad.

Ztraceni (2004) (seriál) odpad!

Skvělá ukázka toho, jak se dá zabít výborný seriál. Posledních pár dílů jsem ani nedokoukal.

Mazaný Filip (2003)

Je to celkem dobrý, ale připadalo mi, že tomu něco chybělo a já nevím co. Žel mne to nepobavilo tak, jak jsem čekal.

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Ze začátku jsem to začal sledovat jen kvůli Grace Park, protože ji prostě žeru. Ale po pár dílech mne to začalo opravdu bavit, jasně, není to kdoví jak geniální a oduševnělé, nicméně si to na nic nehraje. Konečně jedna akční detektivka, za kterou jsem rád. Na pobavení a odlehčení Hawaii 5-0 určitě stačí.

Statečné srdce získá nevěstu (1995)

No ty vole! V průběhu toho filmu, jsem si několikrát říkal proč?? Proč, tohle někdo točí?? Nicméně komedie to opravdu je, ač si myslím, že tvůrci to mysleli jinak. Každopádně si velkou pochvalu zaslouží choreograf, protože jsem při jejich tancích mnohdy čůral smíchy.

Dexter (2006) (seriál)

Ano, Dexter, jako seriál má pár chyb, ale to snad každý. Ne, není tuctová kriminálka. Já mu po šesti zhlídnutých řadách dávám 5*. Dle mého úsudku si to zaslouží. Je to zábavné, nenudí a velmi napínavé. Jsou tam skvělí záporáci, a vůbec herecké výkony všech jsou velmi dobré. Dokonce mi ani nevadí řešení vztahů, seriálových hrdinů. Já bych možná ještě přidal na krvavosti, ale jinak tento seríál můžu vřele doporučit všem. A nevím, jak dokážu vydržet těch pár měsíců do pokračování, protože poslední epizoda šesté řady je FUCK dobrá! V polovině 7. řady srážim o jednu *. Dexter už není ten Dexter který bejval, ten bezchybný, chladnokrevný a neomylně logický. Mrzí mne to, doufám, že se to zlepší. Tak bohužel, srážím ještě o jednu dolů. Po shlédnutí 8. a poslední řady musím říct, že jsem rád, že Dexter končí. Poslední díl jsem absolutně nepochopil. Takhle spackanej konec si seriál jako je Dexter nezasloužil. Vrcholem byla 4. řada, po ní už to jede více méně z kopce. A po 7. řadě už mi připadá, že jen padá.

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Milý seriál který neurazí, ale velmi mile pobaví. Na odlechčení super.

Green Lantern (2011)

Velice mne to potěšilo, čekal jsem z trailerů něco horšího, ale tohle pravá akčňárna na jasný 3*. Jasně, že děj je předvídatelný, ale film šlape a mne nenudí.