• Fantasy

Pašerák (2018)

Bohuzial len 2 hviezdy a to tiez len vdaka Clintovi Eastwoodovi. Film je nudny, ostatne postavy nerealne dej o nicom.

Kong: Ostrov lebek (2017) odpad!

Nerozumiem preco tento film vlastne vznikol. Nie len ze to nemalo ziaden dej, ale tie postavy ked otvorili hubu vypustili z nej hovno. Najprv som myslel ze je to parodia na King Konga ale nie je je to len odpad.

Mezi vlky (2011) odpad!

Predtym ako som videl tento film som si myslel, ze ma slabe hodnotenie, mozno nepravom. Po zhliadnuti tejto blbosti si opacne myslim, ze tento film ma az moc vysoke hodnotenie. Nezmyselne chovanie postav v tomto filme by sa dalo este prehliadnut a povedat si ze v tretotriednych hororoch je to podobne, ale to ako sa chovali vlci uz nie. Mozno to este hodne zhorsil Cesky dabing, ale myslim ze ani original znenie by to nezachranilo. Vobec som tym postavam neveril, ze bojuju o zivot. Nebolo vidno na nich ziadnu unavu, ziadne vysilenie ako u inych filmoch kde sa ludia snazili prezit. Nerobili nic len sedeli a kecali alebo niekam isli. Chovanie tej svorky vlkov, respektive jednotlivych vlkov nemalo nic z reality.

Neopouštěj mě (2010)

dal som len dve hviezdičky čo ma trocha mrzí u takto natočeného filmu, ale myslím že tento príbeh je tak vzdialený od možnej reality že si viac nezaslúži. Celý film sa vo mne všetko búrilo nad tým osudom tých deťí a neskôr mladých ľudí a myslím, že by nikdy nemohlo prísť k tomu aby spoločnosť odsúhlasila podobný projekt a aby ho všetci tolerovali. Zamýšľať sa nad tým či by mohli byť ľudia vedený k tomu aby od mala rátali s tým že sú menejcenný a že budú použitý na záchranu iných omnoho starších ľudí ktorým odchádzajú orgány nie je asi zmysel tohto filmu. Skorej si myslím že ako u mnoho iných filmov kde sa postavy pomaly ale iste postavia pred istotu konca svojho života nás núti zamyslieť sa ako už kiddo napísal vo svojom komentári (o vědomí vlastní smrtelnosti, zodpovědnosti za svůj život a jeho smysluplné prožití ).