Rambo: První krev (1982)

Byl nevinný.. Nechtěl nikomu ublížit.. Chtěl se jen najíst!...John Rambo je vzpomínkou na mládí mnoha chlapců, kteří hledali vzor a svého hrdinu.. A já sem jeden z nich....Srdcovka :-)

Byt (1968)

Bohužel jsem moc nepochopil co pan Švankmajer osvobodil ze své mysli. Každopádně hezky zpracované to je.

More (1998)

Tenhle snímek krásně znázorňuje, že štěstí je jen krátkodobé formy v momentě dosažení nějakého stanoveného cílu. Pokud je někdo dlouhodobě šťastný nechť mi rychle napíše recept :)

Reach (2009)

A je po dobrý náladě... Psycho dílko s výtečnou hudbou zasáhne každého, kdo se o něco snažil a nikdy to nedostal.

Pro ptáčky (2000)

Po tomhle opeřeným kraťasu se rozzáří každá tvářička :)

Avatar (2009)

Ještě teď když píšu tenhle komentář asi čumím jak chleba z tašky..Ani jsem si to takhle pestrý nepředstavoval... Je to příjemná pohádka, která nás má opět donutit zamyslet se nad našimi chybami.

Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)

Sympaťák Bisson si v roli detektiva nevede špatně.. Sic celkově seriál není žádná pecka, ale kvůli zavěrěčnému rozuzlení málo kdo odejde od obrazovky.

Grindhouse: Machete (2007)

Taky bych se mrknul na něco delšího :) Trejo je pekelník!

Vezmi si mě (2008)

Je hlupák ten, pro koho majetek, bohatství, moc a velikost má větší cenu než poklad, jímž je věrný přítel...Euripidés