No Time for Nuts (2006)

Smíchy jsem neumíral, ale tenhle dřevokocour potěšit určitě dokáže,.. no a spolu se strojem času?

Spláchnutej (2006)

Bejt mi deset let, možná u toho výskám slastí..ale nyní bohužel.. Přišlo mi, že tvůrci se se snahou rozesmát diváka dostali jen k místům, kde nechají postavičky klopýtat,zakopávat a do něčeho bourat.

Nováček (1990)

Tak nevím jestli tohle muselo spatřit světlo světa. Broderick je dobrej komik, Brando i s nadváhou výbornej mafián, ale až na pár chvil je to unavený a bez šťávy.

Nebezpečná rychlost (1994)

Jojo, nesmrtelná klasika.Svižné, napínavé, výbušné...no a Dennis Hopper? nezapomenutelnej maniak!!

Alexander Veliký (2004)

Colin ve filmu opravdu působí jako vystrašenej mazánek..taky si myslím, že je to zbytečně délkově přetažený. Jinak to žádná tragédie nebyla.

Dům u jezera (2006)

Od romanťáku čekám, že mě aspoň trochu vezme za srdce. V tomto případě sem zůstal skoro na bodu mrazu. Ale zase sem se pobavil nad tím fantasy dopisováním.

Maximální limit (2005)

Na Pacina vsázel asi každý. Ani já nejsem vyjímkou.Na koho jsem ale nevsázel je M. McConaughey.Ten mě přesvědčil, že se nehodí jen do slaďáren..bohužel ale krom herců ve filmu nic jinýho nevyčnívá.

Vražda prvního stupně (1995)

Mohlo tam bejt více psycho chvílí. Naopak některé chvíle mi tam zase vadily. A co se týče Kevina, ten byl jako vždy hodně přesvědčivej... Lehkej nadprůměr.

Batman a Robin (1997)

No co na to říct. Schwáca zmrzlinář, Clooney a O´Donnell se hádaj o zahradnici Thurman.Taková nepovedená mišmaš komédie..

Piráti na vlnách (2009)

Piráti se pohupovali mezi třemi a čtyřmi hvězdami...ale jelikož sem býval rocker tělem i duší a tudíž hudba hrála pro moje uši, přikláním se ke čtyřem hvězdám.