Legenda o opilém Mistrovi (1994)

tenle film urcite zmenil jackieho chana natolik ze se znej stal excelenti herec mozna je todle jeho nejlepsi dilo ale uvidime ale kazdopadne tenle film je excelentni akcni komedie 81%

Šestý smysl (1999)

urcite spickove psychologicke dilo ktere si myslim ze patri mezi nejlepsi filmy roku 1999 podepsal se na tom hlavne skvely Bruce Willis

Lepší už to nebude (1997)

tak tenle film davali nedavno v tv a tak jsem si na nej udelal cas a mislim ze to bylo uricte dobre ale take myslim ze je to skvele drama s Jackam Nicholsonem ktery zaslouzi obdiv moc pekny film 82%

Bobby Z (2007)

Od tohoto filmu jsem nečekal vůbec nic ale ukázalo se ze jsem udělal jen dobře.Svižná akce celých 90 minut a hlavně jsem se nenudil .Plus ještě skvělí herci. 100%

Trestná lavice (2005)

Zase jsem se po delší době skvěle bavil podle mě velmi vtipná komedie, která nesází na trapné okamžiky, ale na sportovní humor plynoucí z fotbalu. Příjemná komedie.

College Road Trip (2008)

kdyz jsem si tento film prohlizel uvazoval jsem jestli se na nej mam podivat nebo ho nechat byt ale diky skvvelemu Martin Lawerencemu jsem se rozhodl ze se na ni podivam a neveril jsem na konci filmu co jsem prave shlednul a shlednul jsem vinikajci komedii plnou zabavy a hereckych vykonu opravdu paradni film .

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Jak uz jsem zminil tak muj oblibeny reziser je prave tento a urcite jsem rad ze neco takoveho natocil vyborný herci,pribeh ,..proste vsechno na tomle filmu je dokonale .. a jeste neco je to oddychove