Once (2007)

od once jsem cekal daleko horsi film ale byl sem hodne vedle .tento film ma skvelou hudbi ale je take v citech celkem neprijemny proste film o normalnich lidech a o skvele muzice

Přežili jsme Ardeny (2003)

rekl bych ze film prezili jsme ardeny je slusny valecny film .ale take neni zas tak vyjimecny od normalnich filmu .akorat se tu mneni ze tady skupinka americanu unikde nemcum ...o tom jde v celem filmu a je to az dobre 75%

Statečné srdce (1995)

tak takoveto historicke drama s Melem Gibsonem se uz jen tak nevidi ale jak uz to tak byva jde preci o statecne srdce 80%

9. rota (2005)

tento film jsem si koupil minuly tyden v trafice protoze mam rad valecne filmy a myslim si ze tento mezi ne urcite pari jak uz to tak byva tak ruske filmy jsou cca dobre ale tento se mi zdal jeste lepsi .ale urcite si myslim ze tento film je dobre take proto ze jsou tam skvele herecke vykony a urcite je velice silnym dramem.

Kód Navajo (2002)

812.1941.tak to vzniklo velice pekny valecny masakr .i reziser to celkem zvladl v pohode i kdyz nvm no .. ale i tak 80% a jeste neco nasel jsem vam tady rozpocet atd.. rozpočet : $115 million tžby celosvetovo : $77,628,265

Příběh rytíře (2001)

velice velice jsem byl prekvapen kdyz jsem si tento film pustil urcite pekny romanticky ale i dobrodruzny simek kde nechybi skvela muzika a statecnost ale vyborne zabery proste 79% urcite zaslouzenych

Monstrum (2008)

na zacatku filmu nic moc ale pak to zaclo pribeh se vice otevrel a napeti jak to vse dopadne stoupalo a dostoupalo ke 75 % hodne scifi ale jinak excelent

P.S. Miluji Tě (2007)

tak tenle film mi prisel jako velice velke drama ale take to bylo vtipne , svižné , výborně obsadeno a zahrano urcite zaslouzenych 75%

Rambo: První krev (1982)

urcite velice zarostli chlapik z armady ktery se neboji vyuzit sve sili pri boji a hlavne pri filmu panuje skvela podivana ale take skvele boje ktere vytvoril rambo 80%

Až na krev (2007)

neeskutecny filmovy zazitek myslim si ze film az na krev je vinikajci mistrovske dilo P.T.Andersona dobry dramaticky snimek .stal o to zato kdyz jsem se na nej koukal excelent