Cemetery Junction (2010)

Mam rád tyhle britský filmy ze života, z prostředí zapadlýho městečka a navíc ze 70. let a s dobovou hudbou, mazec!

Rafťáci (2006)

u tohohle se zasměju víc jak u troškovskejch přiblblejch rádoby komediích.

Výplata (2003)

Dal bych 4 hvězdy, ale kleslo to u mě honičkou na motorce BMW s boxer motorem, která byla idiotsky nadabovaná ječícím čtyřválcem, navíc se zvukař vůbec netrefil do rychlosti(třeba při odbočování na křižovatce je slyšet vytáčení a 2 odřazení, to by museli jet už aspoň 200, na záběru ale jedou tk 50..., další sou kokos helmy na moped, co má Affleck a Thurman na sobě, na tuhle motorku by si jí vzal jen totální kretén, tady se na hlavu dává integrála. Jo auta umí dát do filmu kdejakej blbec, ale motorky, na to je třeba bejt od fochu, když to dělaj blbci, co motorky znaj jen z časopisu, tk to pak dost schazuje celej film...

Prokletý ostrov (2010)

Už jen úvodní hudební drásavé tóny ala Mys hrůzy při připlutí trajektu na ostrov, vás nenechají na pochybách, s kým že máte tu čest. Bravo mistře Scorsese!!!

Temný rytíř (2008)

Boma bomba prostě bomba!!! Dobrej tah bylo určitě nahrazení trapné Katie Holmes, která se hodí tk maximálně do stupidních komedií, vyzrálou a mnohem charismatičtější a zároveň nadpozemsky krásnou Maggie Gyllenhaal. A Heath Ledger.... veliká škoda tohoto chlapíka....

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Kurva adrenalinová ujetá jízda, ďábelský Jason Statham, řezání bradavek, prostřelený silikonový kozy, sekání loketního kloubu mačetou, píchání na dostihový dráze, anální penetrace brokovnicí, nadrženej stoletej číňan, parta teplejch černejch motorkářů, spousta elektrickejch šoků klidně i do koulí, uřízlá živá hlava, odklepávání cigarety do otevřeného hrudníku, nadržená zvracející psychiatrička a v neposlední řadě kurevsky ultra mega sexy Amy Smart, wow! Narazíte i na řadu nelogičností, ale s tim je netřeba se zabývat. "Cheve, sem kardiochirurg, ale vzali mi licenci, když sem ve sklepě podělal plastiku vagíny svojí bejvalý"

Vdáš se, a basta! (2007)

Diane Keaton je tak strašně trapná až to bolí. Jinak i celej film je ubohej a trapnej. Zachraňuje to trojice vykunděnejch dcer, na který je opravdu pěknej pohled i když to sou vymaštěný slepice(jako většina ženskejch)

Ghost Rider (2007)

Že Cage neumí vůbec hrát už ví i každý málý děcko, ale tenhle film zas tak hroznej neni. Eva Mendes je rajcovní mrdna, příběh ujde a triky docela ucházej. Ale co mi vadí, jeho motorka. Proč zrovna chopper?? Fuj! Měl to bejt nějakej slušivej stríťák, třeba ten bulík, co na něm skákal přes vrtulníky.

Takoví normální zabijáci (1994)

O tomhle filmu se toho dost namluvilo, tk sem byl na něj zvědavej. A nakonec docela zklamání, čekal sem trošku něco víc toho násilí:-) Jinak ale originalita se upřít nedá, hlavně úvodní sitcom, ten nemá chybu!!!

Tuxedo (2002)

řadová chanovská kokotina se sexy kundičkou Jenifer, jak já bych jí zmrdal!!!