Solomon Kane (2009)

I am not yet ready for hell!!!

Velký průšvih (2002)

Dloooouho jsem se tak nezasmál, jako u tohohle filmu.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Skvělá přehlídka několika bojových umění, příběh žádná sláva, ale takovýhle akční film se jen tak nevidí. Tony je na tom opravdu dobře, kéž bych uměl aspoň desetinu co on.

Drákuloviny (1995)

Když jsem to viděl poprvé jak jsem byl malý tak bych tomu dal 5*, když jsem to viděl po několika letech dal bych tomu 1*, zprůměruju a je to 2*.

Tváří v tvář (1997)

Cage i Travolta hráli skvěle, těm nemám co vytknout, ale myslím si, že z toho nápadu se dalo vytřískat víc. A bohužel mi některé akční scény přišly hodně přehnané, hlavně kekonci. celkově lepší 3*

Banditi (2001)

Slušně jsem se bavil, tenhle typ filmů mi sedí, ale možná to bylo na mě trochu moc romantické. A Cate jako zrzka nevypadá vůbec špatně :-P

Burani v Hollywoodu (2008) odpad!

Neviděl jsem to celé, ale nic moc, hlavně teda dabing. Není to moc trapné jako spíš nevtipné a nudné. edit: měním názor, je to nevtiprné nudné, ale hlavně trapné... nedívejte se na to i kdyby to byl přeposlední film co byste měli v životě vidět. ten poslední je ... ale ten si každý doplní sám.

Miss Březen (2009)

Viděl jsem mnohem mnohem horší, a taky mnohem mnohem lepší. 50%

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Nebylo to trapné, bylo to dlouhé, ale uteklo to jako voda, celou dobu jsem se u toho culil jak debil a několikrát se zasmál. Víc jsem ani nečekal 80%.