Smrt čeká všude (2008)

Trochu zklamání. Není to špatnej film, není ani špatně natočenej, zajímavá kamera... Ale prostě jsem od filmu, který porazil Avatar čekal víc. Za 10 let se určitě bude víc vzpomínat na film Jamese Camerona než na film jeho manželky. Přesto některé nápady (zvuk zpomaleně poskakující nábojnice, překvapivý výbuh rozmětající člověka a dál nic...) jsou určitě zajímavé. Pro mně je ale vrchol v tomhle žánru Full Metal Jacket a toho tento film nedosahuje 85%

Purpurové řeky (2000)

Závěr vyloženě špatný, zbytek filmu postaven na Jeanu Reno a Vincentovi Casselovi. Všechno natočeno tak nějak na oko, na efekt, ale něco tomu chybí. Herci neslouží ani tak filmu a příběhu, ale spíše je to naopak. Podruhý už bych to vidět nemusel ... 60%

Rytmus v patách (2009) (TV film)

To lepší ze současné televizní tvorby. Zajímavé herecké obsazení a výborná hudba. 75%

Zloděj životů (2004)

... takový instantní thriller bez chuti a zápachu. Chtěl jsem dát slabší 3, ale ten závěr byl opravdu hloupoučkej ... 40%

Zrození šampióna (2009)

Neměl jsem Sandru Bullock rád, ve všech filmech mi dost vadila... Ale tady se mi hodně líbila. Je to taková velká pohádka, no a co? Příjemnej film a to jsem až na konci zjistil, že je to podle skutečné události. Laskavý film - 95%

Irina Palm (2006)

Jednoduchý příběh, skvěle režírovaný a ještě lépe zahraný... Rozhodně se nejedná o tuctový snímek. Tady nejde o akci, že. Ačkoli ... :-) Film o lidskosti, lásce, obětavosti a hlavně o mateřské/babičkovské/ženské vnitřní síle. Zajímavý evropský film - 90%

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Strašný :-( Zhruba na úrovni Pánské jízdy nebo Kameňáků ... Jak někdo může něco takovýho natočit? A jak na to někdo může jít do kina? Nic tak hroznýho jsem už dlouho neviděl. 0% Tak po určitých diskusích opravuji názor, asi to svojí cílovou skupinu má. Ale je to určitě starší generace a nejlépe ženy. Pro mně to bylo ale utrpení ...

Klan létajících dýk (2004)

Tyhle filmy nějak nemusím... Vizuální stránka možná zajímavá, ale když je to celé postavené na hlavu, tak je to k ničemu. Hodně mi vadí nereálné souboje, to pak nevím, jestli je to parodie a nebo je to myšleno vážně nebo jak? Lidi divně lítaj, dýky divně lítaj, fazole divně lítaj, všechno lítá .... A k tomu dialogy typu: "Nezabránil jsem smrti Mistra - Víme, byl jsi služebně pryč, to je v pohodě" nebo "Běž. S dýkou v zádech budeš na výzvědách přesvědčivější" Já to asi nějak celé nechápu. 40%

Postavení mimo hru (2010) (TV film)

Klobouk dolů před Gustou Bubníkem a jeho spoluhráči za to, co museli vytrpět a přitom neztratili optimismus a dokážou o svých těžkých osudech mluvit bez nenávisti a hořkosti. A že by na to měli rozhodně právo... Měli by povinně shlédnout všichni, kdo dnes omlouvají komunistický režim a jeho praktiky. Dát moc do rukou bezejmeným a bezcharakterním patolízalům a zašlapat do země lidi, kteří byli osobnostmi a něco ve svém oboru dokázali, to bylo jejich - 95%

Pirát silnic (2007)

Já vím, není to žádný velký umění... Ale první polovina byla opravdu super. Ve druhé se už začalo moc moralizovat a ztratilo to šmrnc. Ale i tak jsem se docela pobavil. 70%