• Rodinný

Show! (2013)

Tak slizkého člověka jsem už dlouho nikde neviděl, to by se snad ani zahrát tak dokonale nedalo. Je mi těch holek líto, ať už za to mají prachy jekékoliv.

Kdo přežije - Caramoan (2013) (série)

Docela nuda, ikdyž taková kmenovka se 3 Amigos byla nejlepší ze všech sérii. Oblíbenci: Corinne, Michael, Eddie, Brenda, Malcolm. Z poslední trojky, která byla opravdu otřesná, to nakonec vyhrál ten nejlepší. Zklamala mě Reunion show byla přehnaně zaměřená na favority, takový Michael nedostal ani zmínku.. Doufám, že Cochrana, Phillipa, Dawn a Brandona už neuvidíme, ale to by samozřejmě nemohl být Survivor. .5/10

Kdo přežije - Filipíny (2012) (série)

Komentář obsahuje spoilery! Série stejně dobrá jako přechozí One World. Tvůrci potěšili s nasazením starého známého Jonathana P. Oblíbenci: Jonathan, Peter, Denise. 6/10

Kdo přežije - Jeden svět (2012) (série)

Komentář obsahuje spoilery! A mně se tahle série dost líbila. Počátek byl sice slabý, celá situace ohledně Coltona byla směšná, až po jeho vyřazení série nabrala obrátky. A vítězovi jsem to přál ze všech nejvíc. Oblíbenci: Kim, Jonas, Monica. 6/10

Guns, God and Government World Tour (2002) (koncert)

Začátek je opravdu zbytečný, to si mohli nechat na making-of dokument. Po hudební stránce je však tenhle koncert téměř dokonalý. Manson je sice velké hovado, ale umí to. Teda alespoň v roce 2001 to uměl. Těším se, až jeho show uvidím živě. 94%

Mighty Boosh Live, The (2006)

Ikdyž se zde objevuje mnoho věcí ze seriálu, pořád je to velká švanda a to bez přehnaných vtipů, které se mi u seriálu nelíbily. Rád bych na pány někdy zašel.

Orphan (2009)

Klišé, které sice zpočátku vypadalo nadějně, ale žádná sláva se nekonala. Překombinovaný příběh, který mi v pár scénách hodně připomínal horor z devadesátek - The Good Son s Culkinem. 52%

Placebo: We Come In Pieces (2010) (koncert)

Slabší než první živák, ale pořád jsou to Placebo. Chtělo to trochu živější set. Sice je jasné, že byl hlavní záměr propagovat desku Battle For the Sun, ale mohli vybrat lepší písničky. Speak In Tongues (ta je naštěstí v bonusech), Julien, Devil in the Details nebo Kings of Medicine. 86%

Hunger Games (2012)

První polovinu jsem byl nadšený, druhá už nestála za nic. Lovestory jako ze Stmívání a nezajímavé zakončení. Další díly nemám chuť vidět. 63%