Parchanti (2010)

Netuším proč, ale film mě absolutně neupoutal a to ikdyž jsem se na něj těšil. Byl podle mě přehršen akčními scénami a málo propracovanou zápletkou.

A-Team: Poslední mise (2010)

Bylo tam více akce, než jsem předpokládal. Velmi promítavý děj a když člověk chvíli nedával pozor, ztratil se. Celkově však propracovaný děj a za každou zradou byla zrada daleko větší. Film hned zestartu nabere tempo a neskončí až do posledních vteřin filmu, kdy už běží závěrečné titulky. Zvrat na konci byl zcela jiný, než se dalo předpokládat. Směle doporučuji. 4 a1/2 hvězdy. Dal bych 5 hvězd, ale poslední animace mě moc reálností nepřesvědčila.

Velkej biják (2007) odpad!

Něco naprosto neskutečného, tyhle parodie jsou hotová katastrofa. To už nikdo neumí natočit aspoň trochu směšnou parodii?..... rozhodně odpad!

Griffinovi (1999) (seriál)

Další animovaný americký seriál, ve kterém figuruje typická americká rodinka se třemi dětmi a psem. Ovšem zde šli autoři dále. Zde nenajdete prachubohé a poučné dějové linie táhnoucí se celým seriálem, místo toho dostanete plnou dávku zábavy v pojetí jak urážlivém, tak i lehce morbidním. První tři série byly tak říkajíc "suché", ovšem kdo setrvá a bude na to koukat dále, dostane doslova kotel zábavy. Pro někoho možná příliš brutální, má duše však plesá radostí. Rozhodně pět hvězd.

Casanova (2005)

Casanova, milovník žen... A právě v tomhle filmu jej dostanete. Co stránka, to jedna žena... již píši 1000cí stránku.. Heath zde projevil šarm, statečnost a hlavně důvtip při vymanutí se již několikáté popravě. Ideální romantická komedie zasazená v prostředí benátek, s příjemným obsazením a milostnou zápletkou, ze které vzplane ikona pro další generace ..

Equilibrium (2002)

Film jako takový má myšlenku dobrou, dobré zpracování a evidentní prvky matrixu. Ta strohost a střídmost, jaká je zde asi jinde neuvidíte. Rozhodně je to film k zamyšlení... Tři hvězdy za myšlenku, zbytek posuďte sami.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Příjemná oddechovka, kde vzhledem k plynutí děje mohli obnovit a nasadit nové vtípky a naplno je dokončit. Myslím že se jim tento díl vyvedl a uzavřel tak shreka s příjemným poučením. Scéna s kocourem je zde nezapomenutelná:-)

Šestý smysl (1999)

Pět hvězd. Propracovaný scénář, jež uvede člověka téměř do transu. Naprosto užasné rozuzlení, které se nedalo jen tak odvodit. Myslím že netřeba víc komentovat, snad jen pro ty, co to neviděli, vřele doporučuji..

Otec prasátek (2006) (TV film)

Bohužel jsem knihu nečetl, tak to je hlavní důvod proč nižší hodnocení. Děj je s knihou dosti provázaný a bez těchto znalostí unikají některé klíčové myšlenky. Na druhou stranu je to velmi promyšlený film s geniální zápletkou a hlubokou myšlenkou. Ti co neviděli, doporučuji... Těšte se na SMRT.. :-)