Mlha (2007)

Sterilita, sterilita a ešte raz sterilita. Celý ten príbeh a predloha, ktorú som síce nečítal sú určite úžasnou predlohou na film. Ale to čo som dostal bola ako priemerná televízna inscenácia. Len v jedinej chvíli som sa dokázal s hrdinami stotožniť (...keď ostali posledné náboje...), ale aj to vyprchalo s tým úplne sterilným záverom. Chjo :( A teraz úprimne, tí čo ste to tak dobre hodnotili, vážne by ste si tento film pozreli druhý, tretí krát...? Tak ako sa dajú pozerať ostatné dobre natočené Kingovky? Ja teda nie! Aj raz bolo dosť!

O život (2007)

Áno, súhlasím, nie je to žiaden trhák, no mňa to pobavilo. A ako tak uvažujem, po dlhej dobe film v TV pri ktorom som ani raz nesiahol na diaľkový ovládač

Sbohem, baby (2007)

Ajhľa aj v amerike vedia točiť filmi bez stupidnych záverov, ktoré sa podobajú ako vajce vajcu.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Od 4.0 by človek čakal prepadák živoriaci zo slávy jedničky. Ale ja som sa bavil! Bola to zábava popcornová ale neustávajúca ani na chvíľu... to čo Len Wiseman naservíroval som zjedol do posledného zrniečka (a tá stíhačka?....no a čo! veď ide o zábavu a tá bola dokonalá)

Útěk do divočiny (2007)

Vôbec som netušil na čo ma kamarátka do kina zavolala. Jediné čo som stihol zistiť bolo % hodnotenia filmu. Keďže bolo vysoké celkom som sa tešil. Je po filme, ja som dorazil domov a...a nemám slov. Postavičky, scenérie, hudba, kamera....to všetko bolo úchvatné. Na myšlienky či posolstvo, ktoré do mňa film nasadil si musím ešte chvíľu počkať, kým sa usadia a dozrejú. S odstupom času sa k filmu určite ešte vrátim.

Závěť (2007)

Kusturicov rukopis ma opäť nesklamal a užíval som si ho do poslednej chvíle :)

30 dní dlouhá noc (2007)

Zase jedno sklamanie pre mňa. Kedy už konečne narazím na horor, ktorý ma zaujme a nebudem sa nudiť. Ešte mi zostáva dokukať 20 minút a tak ma to "vtiahlo", že už tu ťukám komentár.

Ajťáci (2006) (seriál)

▐ 1.séria: 65%▐ 2.séria: 70%▐ 3.séria: 85%▐ Zatiaľ bezkonkurečne najlepšia epizóda je z 3.série 04 The Speech o internete a "dievčati z buše" :)