Contratiempo (2016)

Chytře vystavěný thriller,kdy do samého závěru nebudete vědět kde je pravda.Španělé prostě tyhle filmy maj zmáknutý..

Zabiják & bodyguard (2017)

Samuel L.Jackson je nejlepší motherfucker všech dob! !Když fuckuje ,nezní to od nikoho jiného líp.Je v tom cosi vznešeného..A Salma vypadá pořád skvěle..

Dunkerk (2017)

Viděno v IMAXU-Nolan si přidává další úspěšný zářez do své dílny.Zvukový zážitek je neskutečný!!

Wonder Woman (2017)

Možná trochu špatné CGI triky,ale na Gal Gadot se kouká pěkně..

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Ale jo bavilo mě to.Bude to asi trochu rozdělovat lidi:Bud to dáte nebo nedáte.A ačkoliv nejsem nějakej velkej fanoušek filmový hudby,tak tady ji musím vyzdvihnout,výborně!!

Rozpolcený (2016)

James McAvoy hraje parádně,Anya Taylor-Joy hvězdička příštích let.Shyamalan se naplno vrací do režisérské ligy a já se nemůžu dočkat,až se vrátí točit-Vy víte co...

Tělo (2012)

Španělé prostě uměj!!!

Logan: Wolverine (2017)

Když Hugh Jackman oznámil,že Logan bude jeho poslední Wolverine,zamrzelo mě to.Ale to jsem netušil s čím příjde!!Odcházel jsem z kina maximálně spokojen,protože tohle byla rozlučka jak hrom!!Dojemné,krvavé drama,které dokáže chytnout za srdce.Na tento film jsem čekal 17 let,děkuji Ti Hugh Jackmane!!

John Wick 2 (2017)

Johna Wicka opět nasrali a ono to je ještě lepší než první díl.Přibylo víc akce,víc mrtvol,Chci trojku!!!

Balada o smutné trumpetě (2010)

Tahle španělská podivnost má nálepku naprostého originálu,protože nic podobného jsem neviděl.Alegorie lásky,šílenství,smutku,posedlosti,obsese.Velice bizarní!!