Vražedná náruč (2017)

Shakespeara nemusim v ziadnej podobe ..... ani v tejto. To bolo skor pretrpene ako dopozerane.

Génius - Picasso (2018) (série)

Picasso = Banderas vacsinu casu v ucese Hitlera. Neustale a otravne preskakovacky v case niekedy aj 5x v epizode. Chvilka akoze sucasnost potom sup ho minulost a zas sup medziobdobie a potom hlboka minulost. No hruuuuuuza. Do toho same vztahovky = asi zamerane hlavne na zenske publikum i ked on sa k zenam spraval ako k spinavej handre = pouzit a odhodit. Naviac ta jeho tvorba na 90% mazanice. Na stenu len z jedineho dovodu a sice "ahaho kukajte ja serem looooove = zavidte za co mozem vyhadzovat"

Alita: Bojový Anděl (2019)

Fakt nechapem tych 77% .... asi nahnali adolescentov zo základky do kina namiesto vyucovania

Zlom (2019)

Hmmmm mam problem ..... velebit "HENTOHO" ked jednoho "vyzazrakuje" a na miliony dalsich sa vy.....tento.

Nepřítel (2009) odpad!

Minuta 47 a mam toho akurat dost. Nevyhral som nervy v loterii na tolke vykecavanie hovadin.

Johnny Worricker: Turks a Caicos (2014) (TV film) odpad!

Po 45 minutach ma presla trpezlivost s nonstop drístaním a kecy a blaboly a furt sa nic nedeje len melu pantom. Na to mi netreba cumiet do bedny === staci zaklopat vedla susede.

Grantchester (2014) (seriál)

Krimi pre zeny aneb prilis sa tam riesia vztahy .....inu telenovela preto aj tunajsie prepalene hodnotenie === zevraj 77% to uuuuuuurcite

Zkurvená noc (2003)

Podarena skladacka = pobavila uz viackrat :)

Hard Boiled (1992)

Bum-bum prááásk a ratata takmer cele 2 hodiny ..... a preto 82% a 3500 hodnotiacich !?!?! Toto ze ma byt superturbopathviezdopecka? Doktor Chocholoušek ma tolko pacientov?