Saw: Hra o přežití (2004)

Tragédie dlouho jsem žádnej film nevypnul v polovině naposledy Mlhu, ale tohle bylo snad ještě horší...Cary Elwes v téhle roli?!?!Vtip?!Spíš naprostá idiocie lidí, kteří za tím stojí a dvaceti pokračováním to jenom potvrdili....Nejlepší postava: absolutně žádná

Symptom Pandorum (2009)

No těžko najít ta správná slova.. Jako první mi napadá hnus, jako druhé napětí a jako poslední chaos, který vládl konečnému rozuzlení. V tomto žánru ovšem jeden z nejlepších snímků a po vizuální stránce skvost. Nejlepší postava: Manh

Hanebný pancharti (2009)

Pořád nevím jestli pět nebo čtyři hvězdy asi dám čtyři za málo akce a pár hluchých míst kdy mě to až tak nebavilo, ale na druhou stranu první scéna kdy jsem se naprosto vžil do kůže všech zůčastněných a stejně tak ve scéně oslavy narození syna jsem skoro nedutal a čekal až přijde vyvrcholení v podobě zabíjení tak jak to umí jedinně Quentin....Nejlepší postava: Hugo Stiglitz

Mlha (2007)

Špatný, na režiséra tohoto formátu slabota. Nelíbíl se mi jak výběr herců tak neustálé dialogy o ničem a efekty? Hrůza!!! Tento film nezachránil ani dojemně-napínavý konec....Nejlepší postava: 50ti metrová nestvůra

Na odstřel (2009)

Hrůza možná kdyby ten "film" neskončil takhle tak by to třeba až taková hrůza nebyla, ale musel jsem se smát když jsem zjistil kdo je hlavní padouch zdá se mi jako už by nevěděli jak diváka dostat do varu tak ho jednodušše zmatou tak, že neví o co jde a pak to vyřeší jedním odhalujícím podřekem..A mimochodem Russell Crowe s dlouhými vlasy a 110 kilogramy mi v roli novináře co dostává všude za uši vůbec nesedí...Nejlepší postava: žádná

Tropická bouře (2008)

Asi nejlepší role Toma Cruise :) Jinak je tam hodně hluchých míst, ale zároveň jsou tam takové hlášky že umírám smíchy pokaždé když si to pustím takže je to jedna z těch lepších komedií s výborným nápadem, obsazením a jde si svou vlastní cestou...Nejlepší postava: Les Grossman a Simple Jack

96 hodin (2008)

Nebylo to špatné, ale nějak mu to prošlo až příliš snadno na to že zabil asi 30 lidí.....A průběh byl také dost jasný, ale co mi zaujalo byli akční scény ty byly na vynikající úrovni a realita soubojů jeden na jednoho byla na jedničku!!! Nejlepší postava: Bryan Mills

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Na můj vkus se tam řeší až moc nesmyslů na to že jsou tam každý díl v ohrožení života, ale zatím jsem viděl jen čtyři díly tak snad se to zlepší....Nejlepší postava: Ronald Greer

Králové ro(c)ku (2006)

Neskutečný masakr!!! Co se zvuku a muziky týče je na vynikající úrovni stejně jako humor, který těží z textů napsaných nějakým naprostým bláznem...Zkrátka je to Pomáda dirty version:))))) Nejlepší postava: Satan

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Já to věděl, že nejrychlejší přepravní prostředek je Hasselhoff, ale USA to pořád tajili až dosud.....Nejlepší postava: David Hasselhoff