Kramerová versus Kramer (1979)

Celkově bych to zhodnotila na 4*, ale těm hereckým výkonům zkrátka neodolám...zaslouží si 5...:-)

Strýček Jack (2010)

Oceňuji zpracování..skvělý střih, hudba, působiví herci...Námět mi však přijde až moc přehnaný

Panika v Needle Parku (1971)

Jedno slovo, které se zde opakuje stále a dle mě je opravdu nejvíce výstižné: "Syrové". Netvrdím zde, že je to film snad lepší než Trainspotting, Rekviem apod., ale zapůsobil na mě jako nejvíce odrazující od drog - a z toho vyplývá jak dobře jsou vystiženy krušné chvilky narkomanů - tak reálně, že není potřeba hudby, jenž se nám vrývá pod kůži a tím uceluje zážitek a podněcuje vzpomínky na scény. Al Pacinovi role hodného, avšak bohužel ztraceného kluka ve svém smutném osudu opravdu sedla - stejně jako Winn - dívka stažena do bláta touhou poznat nepoznané, splynout s lidmi, kteří ji obklopovali. Oblíbená scéna: Al Pacinův pohled do očí Helen, obejmutí a zašeptání: "Kdy jsi s tím začala?".

Boj o život (2007) (seriál)

Opravdu velmi dobrý dokumentární seriál. Výborně zpracovaný a podaný divákovi. Často se nad fakty tají dech.

Helena v krabici (1993)

Námět se mi zdá opravdu dobrý a celkově by to mohl být velmi zábavný film,ale (jak už tu bylo několikrát řečeno a já jen potvrzuji) kdyby se toho celého ujal lepší režisér a navrch neztroskotalo vše na hloupém konci, který -jak jistě posoudí většina diváků- měl směřovat jinam.

Lovecká sezóna (2010) (TV film)

Moc zábavný dokument :-) Jestli takto opravdu "kurzy svádění" probíhají, tak potěš :-) Na druhou stranu - na kameře "to trapné" bylo vlastně velmi vtipným. Ještě dodám - opravdu nepochopím dívky, které lákají ti oni dva "největší lovci"....

Velké naděje (1998)

Přiznám se, že už si pořádně nepamatuji příběh, natož detaily. Jen vím, že jsem tento film viděla před pár lety a od té doby si na něj občas vzpomněla a vůbec netušila jak ho na csfd najít (kupodivu jsem si ani nepamatovala Gwyneth, což mi přijde zvláštní). Ale už jen proto, že ve mě zanechal vzpomínky a stopu - 5*. Zítra na něj hned kouknu..a myslím, že hodnocení určitě nezměním :-).

Auta (2006)

Oceňuji hlavně povedené vtípky.. k mému smyslu humoru často sedly..:-)

Kdopak by se Shreka bál (2010) (TV film)

Pár dobrých vtípků určitě zaznělo.. - příjemná dvacetiminutovka.