Super hvězdy Looney Tunes: Sylvester a Tweety (2010)

Zná je každý. Je to milý a americky klasický. Vadily mi jen některé opakující se vtípky v jednotlivých dílech. Občas asi chyběla nová inspirace. "Asi jsem viděl kočičku!" je nesmrtelný :-)

Papírová města (2015)

Znudění středoškoláci, jež neví co s časem a vlastně celým životem, se vydají hledat svou kamarádku, která o ně nestojí. Ale i tak všem pozmění životy a aniž by to čekali, změní sami sebe. Líbí se mi ten impuls, pojetí a nemám žádné zásadní výhrady. Příjemnej kinovej zážitek.

Smrt přišla brzy (1990) (TV film)

Neslaný, nemastný, surový...Půlhvězda čistě pro dětský ksichtík Juliette Lewis.

Plán útěku (2013)

Trošku moc fantasy, ale to už ty akční filmy bývají. A říznuto i komedií... Bylo fajn zas vidět Sylvestra a Arnolda a vědět, že na to ještě mají. Bavila jsem se a držela palce .

Horace (2013)

V tomto snímku jde čistě jen o záběry...proč ne, hezky se na to kouká. Pokud to chtělo něco říci o "Horáci", to už je horší...

A Fine Line (2012)

Kilian...pro mě rozhodně nejvíce motivující člověk za poslední dobu. Důkaz, že když člověk něco chce, dosáhne i nemožného....Introvert a samotář jež k sobě nechtěně váže pozornost svými výsledky. Jeden večer jsme koukali a další den několikrát rozebírali jak jen to dokáže...Budu na něj myslet a snad mi to dodá také trochu odvahy do cílů..kéžby. O kameře nenutno mluvit - super.

The Nobody´s River (2014)

Zdejší hodnocení mi trošku vadí...prostě pozitivní a citlivé američanky, no a co? Kamerové záběry super, snímek pobavil, snad i dojal - což byl jistě účel...prostě holky. Ale kdo zná někoho, jež se do něčeho takového pustil?

And Then We Swam (2014)

Vtipní a nechtěně drsní hoši :-) "Respect"

Probudím se včera (2012)

Trošku nedomyšlený příběh, ale to se dá v téměř TV komedii pochopit a překousnout. Občas mi vadila umělost a pocit přehrávání, ale vzápětí se to dožene. Nenadchne ani neurazí...v pár chvílích pobaví.