Star Trek: Do temnoty (2013)

Že by som s toho dosiahol potešenie povedať ani napísať veru nemôžem. Bolo to také mdlé, ako večera s hluchonemým paparazzim ktorý práve priletel z Benátok a pútavý príbeh ako sa prevrhla gondola na palube s Chrisom a Zacharim z neho len tak srší. A vedel si, že Zachari má rad veľké ptáky? Vravím mu, ale nereaguje a stále melie svoje, ako ryba. Pod stolom nabíjam svojú pulznú rifle a mierim na rozkrok. PRAAASK. Rozplynul sa ako dojem z filmu....

Vedlejší účinky (2013)

Katarína pri tom uschnutom, vychrtlom iluminátskom Douglasovy, ale poriadne ošpatnela. Ten orálny sex jej zrejme nerobí dobre na pokožku. Alebo to budú jeho starecké mŕtve bičíkovce ktoré len mŕtve vypľuvne na tváře? Možno je Michael Votrelec a jeho biologický materiál je kyselina ktorá spaľuje inak zdravé bunky. No strašne je špatná. Vypadá ako keby ju prášili traja černoši s vodárenskými hadicami medzi noháma a pri tom ju prznili verbálne :). No nebolo to bohvie čo, ďalší prosím.

Iron Man 3 (2013)

Príjemné prebudenia sa pána Starka a jeho depresie som si naozaj účíval. Rozbehlo sa to no záver bol... na rýchlo ušitý tupou a studenou ihlou pretkávaný. Koniec sa proste nevydaril. Ale nevadí, všetko ostatné je kvalitka. No začínam pociťovať moje ochladzovanie k americkej produkcií.

Babovřesky (2013) odpad!

Takúto hovadinu som už dlho nevidel. Inu ako takmer všetko čo momentálne vylezie zo štúdií našich českých bratov. Ale keď sa zamyslím ( a nemusím ani príliš hlboko ) tak toto je naozaj klenot z hovna upletený.

Zpráva o Europě (2013)

Som sa urobil. Ako keby som tam bol s nimi. Nízkorozpočtové? Ale prosím vás všetkých tajtrlíkov čo fičíte na MEGA rozpočtoch. Ako dopadol Osamelý penis s Depom ako indiánom? A aký mal rozpočet? Peniaze nie sú všetko, stačí srdce a chuť. Vynikajúce. Nie pre každého, ale ja sci-fi. Nebudem sa opakovať. Plná paľba.

Pot a krev (2013)

Presne ako Emmerich prekročil svoj tieň s Anonymom, tak aj Bay nie len prekročil, on ho preskočil. Dopadlo to výborne. Prvý krát čo Mark presne sedel na svoju postavu a vôbec ma neprudil svojim xichtom. Absurdné ako Amreika sama.

Nic nás nerozdělí (2012)

Výborné to bolo, výborné. DTS a vlna spoločnými silami ma priklincovali k sedačke a ja som päste zatínal a fandil. Výborné.

Jack a obři (2013)

Mám pocit zmiešaný, ktorý evokuje moje nízke pudy na hranicu besneia čo za hovadiny sa to natáčajú. Načo a hlavne pre koho? Retardovaný scenár, retardovaný herci. Nudné a nezaujimavé. Zbytočné a vôbec nie vtipné či veselé. Na totok isť do kina musel by som vytrhávať stoličky a hádzať ich do spoluosadníkov trpiacich vo svojich útrobách. A 3D? To je teda výmysel. U nás stojí 3D film 7€ + daké 4-5€ za pukance a Colu, dáke našos ( načo? ) . Takže tu máme 20€ vhodených do žgrani dákemu mongoloidnému opočloveku ktorý sa len pred dvoma týždňami naučil písať hneď ako prestal používať plienky na NOC. Presne, áno presne kôly takýmto filmom som prestal chodiť do kina. Pľujem na váš HROB.

Nevědomí (2013)

Čo som si odniesol z tohoto filmu ktorý začal naozaj veľkolepo no koniec už tak burácajúci nebol? No predsa bazén. Ale vykrádačka to bola riadna, čo vy na to?

Vendeta (2011)

Nicolas sa naozaj snaží, on zoberie všetko, zahral by aj strom v sade keby za to dostal na činži. Kričí, plače a bojuje ako za mlada. Je to naozaj kvalitná hovadina podčiarknutá na dva krát.