Bouřlivé víno (2012) (seriál) odpad!

Prvé diely bez reklamy aby nalákali nič netušiaceho, jednoduchého slovenského diviaka a keď už divák, zvykol si a jemne potešil sa... ná tu máte. zo tri kusy. Nie, nie nebojte, nie že by ma dostali, žena sa na to kuk no a mne nezostáva nič iné ako trpieť. Rozhovory ktoré sú umelé ako slovenske celevritné kozičky, teplej Al ktorý chce vyrejdiť jaskynku Nelinke ktorá skúša na popud pána Ďurovčíka herecké umenie, ale ako sa dalo čakať jej "herectvo" je naozaj veľmi ďaleko. Dá sa povedať, že Hubblov teleskop by ho len ťažko videl a ak, iba ako mlhovinu dákej dávno neexistujúcej planétky, planétočky. No tento teplej Al bol najatý na zvýšenie sledovanosti tohto nového Slovenského klenotu ktorý rozslzí srdiečko a kundičku nejednej devy hlavne po zistený, že teplej Al je naozaj teplej, už iba to srdénko. Klasické herecké portfólio je naozaj pestré no a tie herecké výrony... že mám pocit, že kukám na PORNO. Dosť mi to pripomínalo Twajlajt. Dvaja samčekovia, jeden vypracuvaný druhý vyblednutý vešák a medzi nimi ( neviem čo otáľa veď má dva votvúrky ) Nela. Jeden žebrák druhý boháč. Obaja rovnako prijebaný.

Žízeň po životě (1956)

Jeho obrazy sú fascinujúce a chuť byť v tej dobe pri Vincentovy stúpala z každou scenériou. Obdivuhodné zachytenie ducha scény, plynulosť obrazu. Som jeho veľkým obdivovateľom a toto bol skvelý náhľad na jeho tvorbu a život. Oproti knihe miestami chaotické a zostrihané. No v podstate jedno z najlepších prevedení na plátno.

Až vyjde měsíc (2012)

Pedofilné splnenie si svojho sna absolvoval režisér v tomto filme, bo dievčatko na brehu rieky iba v podprde, nohavičkách, kamašličkách pod kolienkami a v topánočkách vo mne evokovali chuť tohto pána nadržane vojet mladú protagonistku a len tak ju nechaŤ pohodenú na brehu rieky iba v kamašličkách a potrhaných análnych svaloch po násilnom vykolíkovaní jej prdédlky. Až neveriacky som hľadel na niektoré sekvencie avšak v konečnom dôsledku bol tento pedofilnýsen zaobalený do príjemného kamerového, prostreďového a hereckého obalu ktorý bol stráviteľný a vyniesol na záver boja o aký druh filmu vlastne ide, tri hviezdy.

Moje letní prázdniny (2012)

Mel sa po ubičovaní Pána, pobehovaní pred kamerou s plyšovým bobrom na ruke, priblblej Hrane a iných hovadinách vracia v milom a v jeho podaní mne blízkom prestrojení za drsného bývaleho odstrelovača ktorý každému ukáže svoj ohon i jedno varle k tomu a za pár dolarú navíc i druhé. Sympatické prostredie a nesympatický ľudia okolo spôsobili môj záujem a dopozeral som to takmer jediným dychom a jediným pivom v ruke. Nefiltrovaný Staroprameň má niečo do seba, veď zmena je život, povedal si Mel a narazil si Mexikánku s pochybnou minulosťou a kruhy nie v obilí, ale tentokrát pod očnýma bulváma a jej neplnoletého syna ktorý má zdravé ňadra, teda játra.

Resident Evil: Odveta (2012)

Mam to za sebou, po pravde neprišiel som na to, prečo sa takto vedome mučím, no keď v tejto dobe sa točí tǒoľko sračiek, že by na to nestačila ČOV pre celú Emerichu. Všetko tu už bolo, Biohazardi tu už boli, strieľaju, sekaju, kopije lietajú vzduchom, efekty kvality plytkého caracteru no a ta nadupaná elektronická hudba z ktorej som mal pocit, že sa nachádzam na pochybnej technoparty s podávaním seknutého prášku do pečiva mi vytvorila podivný úškr v tvari. Zrejme som bol nakazený. Idem sa vysmrkat, spraviť si čaj, zabaliť sa do paplonu zamatoveho vo svojej luxusnej komnate a pustím si to vsetko od sameho začiatku.

Kronika (2012)

Viac vrstevná psychologická depka o tom čo sa stane keď dementný magor ktorého všetci kopú do prdele získa nadľudské schopnosti a všetkým to pekne natrie vrátane svojho oca. Neviem kde udelali soudruzi chybu, ale tých viac vrstiev som mal akurát tak natretých na opečenom chlebíku. Prvá vrstva bola Camenbert syr, druhá vrstva bol údený losos. K tomu dáka zelenina a správne, na treťom schode do pivnice u mojich rodičov vychladené pivo. Jedna hviezda za to jedlo ktoré som si pripravil a aj vďaka tomu bol ten film za dve. A tie dve za kameru a hlavne na konci, tá bola proste lahôdková ako lahôdkový hovädzí stejk.

Total Recall (2012)

Prostredie i akčné scény mi sympaticky hrali na strunku, jednu z troch a to niekedy stačí aby som sa pri filme dobre zabavil. Vypracovaná muskulatúra hlavného protagonistu mierne vybočeného z cariérnej trasy a po dlhšej odmlke ukazujúc sa v žiari reflektorov mi bol zas vrcholne nesympatický. Kate bola k zulíbaní a pani Timberlákovie tá sa mi od SEVEN HAVEN, (kde hrala teenagerku a mal som chuť prebehnúť jej análik a vystriekať otvorenú pusinku) stráca vo filmoch ako soľ v zemiakoch pri varení. Zopár odkazov na pôvodný kultový snímok nedá sa prehliadnuť no ako celok mi stačilo jeden krát. Což za čias Arnieho, bolo pravidelne pozerané, tož v novom veku ledva dokoukané jest.

Nedotknutelní (2011)

Po dllllhoznej dobe konečne film, pri ktorom som sa cítil dobre.

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

UFF, teda toľko celebrít naraz tehotných a je z toho takáto ohavnosť? Jediná hviezda za Chrisa ktorý hláškuje a zo jednu dve PRAVDY SVATÉ vysloví. Cameron tu vyzerá ako odnož Madonny a teda týmto jej sexepíl úplne klesol na absolútnu nulu. Granulujem.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Nebralo ma to, ale vôbec od prvého dielu to ide mimo mňa, ale nebolo čo tak reku hoďme na to bulvu. Naozaj sa snažili, sem tam som sa aj pousmial a tuším raz, alebo aj dva krát zasmial. Myslím, že na "komédiu" z prostredia marjánky by sa z toho dalo urobiť veledílo hodné rastlinky ktorú tu propagujú.