Horší už to nebude (2006)

Neuveritelne originalny a navyse aj vtipny film, s paradnymi hereckymi vykonmi - co viac si moze divak priat.

Let číslo 93 (2006)

Tu hodinu nudy kvoli strhujucim poslednym 20 minutam vobec nelutujem. Este doteraz ma mrazi... Napriek tomu, ze povazujem 11.september za doteraz neobjasnenu vec, tento film je urcite najlepsim, aky sa kedy o nom natocil.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Zaujimave, originalne, o osudovej laske.. Vymazat z hlavy sa to da, zo srdca to uz ide trosku tazsie... Skodna par nudnejsich scen, inak by to bolo za plny pocet.

Sexbomba od vedle (2004)

Nebolo to zle, ale na filmy ako Kopacky alebo Ako ulovit druzicku to urcite nemalo, avsak neporovnatelne lepsie a inteligentnejsie ako Prci, prci, prcicky.

Kopačky (2008)

Presne takyto film som si chcel dnes vecer pozriet - oddychovy, trosku romanticky, mily a vtipny. Vyborne.

Naboso (2005)

Na tento film som nahodou narazil a dalsou, velmi prijemnou nahodou bolo, ze sa mi aj velmi, velmi pacil. Co sa tyka nemeckeho filmu, neviem, ci som v poslednej dobe alebo aj vobec niekedy videl nieco lepsie.

Dobrý ročník (2006)

Hoci je film Dobry rocnik od zaciatku do konca velmi citatelny snimok, nemam nic proti. Na zlepsenie nalady, pripadne nudne popoludnie stravene doma na gauci s priatelkou/manzelkou mozem len a len odporucit.

Futurama (1999) (seriál)

Tazko sa to da porovnavat so Simpsonovcami, je to proste ine, ale mne sa to paci. Dokonca velmi.