• Romantický

Ptáci (1963)

Strašidelné, tajuplné, napínavé a skvelé. Pefektný horor, na ktorý sa vždy rada pozriem. Možno niektoré scény by sa dali ešte vygradovať a dalo sa to lepšie dotihanuť dokonca, ale asi to tak malo byť. No proste klasika...

Romper Stomper (1992)

V tomto filme je vidieťa cítiť, že Russel Crowe dokáže hrať aj záporné postavy. Krutý film o neznášanlivosti, láske a priateľstve. Hoci sú to Croweove začiatky a je tam niekoľko rušivých momentov, film je sám o sebe odvážny a skvelý...

Muž, který nebyl (2001)

Skvelý Billy Bob Thornton, pre ktorého sú takéto postavy ako stvorené. Film je ssám o sebe perfektný, asi zatiaľ najlepší, ktorý som pánov Coenovcov videla.

Příběh jedné ženy (2001)

Neviem si pomôcť, ale viac ako 3*** nemôžem dať. Hlavné dve postavy boli zahrané skvelo, to sa musí nechať, ale dej a myšlienka ma vôbec nezaujali. Zdalo sa mi, že táto látka mohla byť zvládnutá oveľa lepšie.

Mrtvý muž přichází (1995)

Perfektný film, na ktorý si spomeniete aj po desiatich rokoch a hneď sa vám vybaví skvelý Sean Penn. Aj keby ste ho neznášali, v tomto filmu mu musíte odpustiť.

Otesánek (2000) odpad!

Neviem, čo povedať, ale vôbec sa mi to nepáčilo. Myslím, že tí dobrí herci, ktorí tam boli, mohli byť využitý na oveľa lepší film. Nič mi to nedalo a asi prvýkrát som si pri českom filme povedala, že som zabila zbytočne 2 hodiny času. Škoda rečí..

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Vtipný, pohodový, láskavý film, ktorý poteší dušu. Uečite si ho pozriem ešte raz už len kvôli tomu krstu :))

Blafuj jako Beckham (2002)

Celkom milá, jednoduchá komédia, ktorá má svoje chybičky, ale zapôsobila na mňa viac, ako niektorá americká teenagerská komédia. A Beckham je fakt blbec :)

Dnes neumírej (2002)

Najlepšia Brosnanova Bondovka. Konečne sa do tej role dostáva. A Halle Berry mi tam veľmi nesedela. Zápletka bola správne bondovská, martini správne suché a holiaci strojček našťastie fungoval :)))

Nepolíbená (1999)

Prečo urobili z Drew takú trápnu figúrku?pokazili tým celý film