Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Nadprůměrná animovaná komedie, kterou ocení nejen dětští diváci, se může pochlubit celou řadou slušných vtipů a krásným zpracováním. Příběh tak oslnivý není, ale to tady ani neočekáváme, že? Radši bych dal 3,5, po krátkém přemýšlení jsem se nakonec rozhodl zaokrouhlit dolů - zase tak extrémně zábavné to nebylo. Ale pořád se jedná o velmi dobrý snímek.

Želvy Ninja (2007)

Animace výborná, tím bohužel veškeré klady hasnou. Hlášky trapné, příběh nudný, obě dějové linie evidentní...alespoň trošku lepší práce na tom odvést rozhodně šla

Penelope (2006)

výborná moderní pohádka s prvky černého humoru a slušnými hereckými výkony. co víc si na nenáročný večer přát?

Děti noci (2008)

Film s celkem slušnou atmosférou, výborným hereckým výkonem Jiřího Mádla a chybějící pointou nebo hlubší myšlenkou. Kouknout se na to dá...jen toho nesmíte chtít moc.

Králové ro(c)ku (2006)

Jeden z rozhodně lepších Blackových filmů se silně muzikálovými prvky, takoví jsou Králové Ro(c)ku. Nenáročný humor, který vám vhodně osvěží pár tahů s masivního brčka, dokáže člověku spestřit večer, při němž nechcete moc přemýšlet, ale hlavně se pohodově bavit.

Sherlock Holmes (2009)

Guy Ritchie trochu jinak, ale opět skvělý! A tentokrát se přesunul do předviktoriánské Anglie, ale tato změna mu neuškodila Předchozí velká Ritchieho trojka se mi sice zdála kvalitnější, ale vše kompenzují výborné herecké výkony Downeyho roztěkaného génia, Judeho spolehlivosti a temného Marka Stronga, který stále dokazuje, že patří do nejvyšší ligy. Sherlock Holmes je vydařeným experimentem, který rozhodně stojí za zhlédnutí.

Sejmi eso (2006)

Zezačátku to vypadalo jako něco od Ritchieho. Potom jako něco akčního a nakonec jako něco vážného. Zvláštní, ale dost dobré. Přemýšlel jsem mezi trojkou a čtyřkou, ale ti nácci prostě neměli chybu, jim se ni cmenšího než 4* dát nedá :-)

Krvavá zásilka (2008) (amatérský film)

Tento amatérský sníměk se mi líbil, ale špatná zvuková kvalita, nic moc příběh a ne až tak sympatický hlavní herec (já vím, je to malej kluk, ale stejně mě to trochu sralo) se dostává do kontrastu s geniální kamerou a zpracováním. 3* mi přijdou férové...