Kurz negativního myšlení (2006)

Tak tohle byl bez diskuze skvělý snímek, syrový a vtipný. K úplné dokonalosti sice chyběl ještě kapánek promyšlenější scénář, ale atmosféra a celkový dojem na konci na mě zapůsobily natolik, že čtyřku to utáhne bez problémů.

Země ztracených (2009)

Hlavně zezačátku jsem se bavil dost slušně, pak se z toho bohužel stala klasická tuctovka s lehkými sklony k trapnosti a pád dobrými momenty. Podívat se na to ale rozhodně dá.

Domino (2005)

Neuvěřitelně sexy Keira v příběhu, který měl být bohužel akčnější nebo alespoň kratší...střih a videoklipový styl sice super, ale zkrátka se to na můj vkus příliš táhlo. I tak pěkný nadprůměr...

Terkel má problém (2004)

Míra černého humoru stanovena hodně vysoko, což je skvělé! Zbytek trochu slabší, pointa o ničem, hlavní hrdina vyloženě nesympatický, otravný vypravěč a písnička se mi líbila hodně jak která...ale na trojku to stačilo s přehledem.

Proroctví (2009)

Klišé jako svině, ale natolik pěkně zpracované, že mě to prostě bavilo, co víc říct.

Následníci mstitelů - hrdinové zítřka (2008)

Být děcko, tak na tom ujíždím jak oteklej! I takhle slušně zabitá hodinka dvacet. Nenáročnost může být i kladem, což tento snímek potvrzuje

Proboha! (2008)

Všechno, co je v tom filmu řečeno, je svatá pravda, to mi věřte!

District 9 (2009)

Všechny ty přestřelky a mimozemšťané vypadají zkrátka skvěle, herecké výkony na jedničku...ale proč proboha tak pitomý scénář? Když už si to třetinu filmu hraje na dokument, možná by se mělo objevit něco jako realističnost...takhle district zapadá do klasické kolonky "hloupý, ale dobře vypadající blockbuster"

DOA: Na život a na smrt (2006)

Tak tohle bylo vážně superúletové, skvěle předělaná videohra. Jen škoda, že ty digitální efekty byly příliš digitální, jinak jsem se bavil skvěle! 3 a 1/2

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Skvělá atmosférická jízda bez zbytečných řečí a patosu. Když akční thriller, tak Armored je skvělou volbou.