Dívka ve vlaku (2016)

Ty 4* nejsou zářivé, ale takhle poctivý thriller si zaslouží, abych hodnocení trochu nadsadil. Podobnost se Zmizelou je evidentní, nicméně tady se nehraje na notu satirickou, nýbrž smrtelně vážnou. Více na Filmfanatic.cz.

Nulté dny (2016)

Digitální bojiště už je současnost. Kdo otevřel pandořinu skříňku a proč? Nulté dny nastiňují odpovědi. Více na Filmfanatic.cz.

Narcos - Season 1 (2015) (série)

Průvodce historií největšího drogového království všech dob dělá sám kokainový král Pablo Escobar v brilantním podání Wagnera Moury. Více na Filmfanatic.cz.

V pasti (2016) (seriál)

Bude vám u toho zima, ale i na malém ostrůvku se dá rozehrát velké kriminální divadlo. Více na Filmfanatic.cz.

Za každou cenu (2016)

Špinavá podívaná, které uvěříte. Neo-western v jedné ze svých nejlepších forem. Více na Filmfanatic.cz.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

První Star Wars spinoff se vyvedl. Feeling původní trilogie žije dál a provází nás předalekou galaxií z trochu jiného úhlu. Více na Filmfanatic.cz.

Bahno z Mississippi (2012)

Nástrahy dospívání a borcení ideálů v nadprůměrném podání. S asistencí rozjíždějícího se Mathew McConaugheyho. Více na Filmfanatic.cz.

Bestie bez vlasti (2015)

Netflix se ve filmech teprve hledá. Bestie bez vlasti totiž smrdí umělotinou namísto pachem spáleného masa. Více na Filmfanatic.cz.