Bling Ring: Jako VIPky (2013) odpad!

Ok mam barak za XXX milionu $, v hodne luxusni(dobre hlidane)ctvrti, a sem tak blbej ze nezaplatim par tisic za alarm a ochranku, jsem tedy totalni debil, ne podle vseho jsem naprosto normalni a velice uspesna celebrita. Blbost tohohle filmu nema mezi. Pokud netrpite modnim-oblekacim fetishem, nema nejmensi smysl se o tohle vubec zajimat.

Podfukáři (2013)

Tenhle film je obsahove naprosto debilni-nelogicky, a jeste vice debilneji pusobi snaha o logicke vysvetleni tech hovadin co se tam deji. Naprosto nechapu proc se tam postavy chovaji tak jak chovaji. Ano je to film, nemusi to davat smysl, ale tady u toho proste nejde vypnout, nebot tady je i obsahove snaha o vysvetlovani vsech tech hovadin ktera to vsechno jeste mocni na druhou.

Java Heat (2013)

Nedokoukal jsem asi jsem nato nemel naladu, kazdopadne je to hodne zdlouhavy-pomaly-nudny a herec v hlavni roli mi je extra nesympaticky(takovyhle nesmrtelny manekyny nesnasim).

42 (2013)

Tyhle pribehy o zlych belosich a chudaccich negrech me zacinaji uz silne srat. Ano o tomhle je ten film, baseball je tam az na druhem miste - jakoby az navic. Nemelo by to proboha byt spis obracene?

Farscape (1999) (seriál)

Modra mimozemstanka s fotoorgasmy, trpaslici mimozemstan pridici helium a do toho hlaska: "To si snad ze me delate prdel!", to se proste musi videt.

Falling Skies (2011) (seriál)

Nekde jsem cetl, ze ostatni to srovnavaji s Walking Dead coz vubec nechapu - neni na tom co srovnavat. Videl jsem 2 rady a je to spatny. Emzaci vypadaji i se chovaji velice blbe a utoci zasadne po jednom. Vsichni tam neustale zbytecne moralizuji a oslavuji usa. Jedina vzhledem k okolnostem trochu uveritelna osoba je postava grazla, ktera je ovsem vnimana jako nemoralni a spatna tudiz vzdy dostane na prdel od tech hodnych zbilich naprosto dementne se chovajicich kreatur, neustale resici rodine vztahy.

Amazing Spider-Man (2012)

Nechapu duvod vzniku tohohle filmu, dej ma naprosto stejny jako orginal, s tim ze pribil patos a vic wtf momentu, ktere vylozene vadi. Triky jsou hezky, ale orginal je mel taky hezky. Spiderman vypada, mluvi a jedna jako idiot - ten orginalni taky nebyl zadna vyhra, ale proti tomuhle byl dokonaly. Jedinym plusem je spidermanova buchta, na kterou se pekne diva.

Diaz: Neuklízej tu krev (2012)

Problem tohohle filmu je v tom, ze se ze vsech sil snazi udelat z demonstrantu a novinaru trpici chudacky, bohuzel pokud mate pocit, ze pres drzku dostavaji opravnene, tak vas to obsahove bude dost srat.

Projekt X (2012)

Cekal jsem komedii, bohuzel jsem tam zadnej humor nezaznamenal, tudiz jsem se zacal nudit a zkoumat obsah, az jsem v nem nasel nelogicnosti. Dej je o sledovani prubehu vecirku, chlastani, bliti ... nic proti, ale bohuzel je i o snaze o nastoleni kontroly nad tim vsim, coz se samozrejme nedari - az tak ze misto komedie jsem z toho zacinal mit depresi.