Romulus (2020) (seriál)

Ačkoli se tam alespoň tedy v celé první sérii nesetkáte s nikým, kdo by nesl jméno Romulus, nebo Rémus, časem vám dojde, kdo to je. Je to spíš něco, o čem by se dalo říct, že to tak asi nebylo, ale klidně to tak mohlo být. Je to to zrnko, podle kterého mohla vzniknout ta pověst. Samozřejmě, čtyři * to má ode mne z hlediska televizní zábavy za málo peněz. Příběh není úplně pitomej, atmosféra je docela zajímavá, stará protolatina taky, prostě to má něco do sebe, i když to zpočátku nevypadalo nic moc. Ale pokud další řady, tak tedy i větší rozpočet a víc poslouchat rady historiků.

Barbaři (2020) (seriál)

Historickou věrnost nehodnotím, ale oceňuji snahu o věrohodnost. Ti, co ten seriál kritizují, si mohou pustit historický dokument a nepsat u oddechového seriálu něco o odpadu, fakt mi tihle rádoby intelektuálové lezou na nervy. Není to odpad, naopak, je to dobře natočené a baví to, 4* si to zaslouží. Mimochodem, jsem historik a chyb jsem si tady vědom. Ale líbilo se mi to.

Lovecraftova země (2020) (seriál) odpad!

Nenávistná sračka. Jestli černoši tvrdí, že nejsou rasisti, lžou a tohle je důkaz, včetně dementů z BLM. I ten nápad s Lovecraftem ukradli bělochům. Ještě tím vyzývají k vraždění bílé rasy. Je mi fuk jak trpěli. Co bylo, je pryč. Ale to ty jejich tupé palice asi nepochopí. Místo aby byli rádi, že se změnilo, se chtějí jen mstít. Nasrat.

Říše Čchin: Aliance (2012) (seriál)

Trochu romantizující, ale co do historických reálií docela přesné. Herecké výkony taky ujdou.Človek se diví, co ti maoisti v říší komunistického středu všechno nenatočí. :D

Anna (2019)

Mobil a notebook a fleška v CCCP??? WTF??? ,🤔

Kruhy + Kříže (2020) (seriál)

Marný doufání. Hyper super korektní politická fiction. No, spíš sračka. Zlatý voči, leda tak. Ať si autorka přečte Aztécké století... Nebo si ho asi přečetla achtěla se tomu vyrovnat, ale pěkný e-e leda tak.

Terminátor: Temný osud (2019)

Sexy, jo? Pěkný hovno, leda tak. Dementní, násilně a idiotsky feministické. Produkce se vysrala na vydělávání peněz a rozhodla se, že bude hlásat meetoo sračky. Horší vysrání se na hlavu slavné sérii jsem snad nezažil. Jedna a to jen za Sarah a Arnolda. Jinak o hovně.

Víkend na Zuydcoote (1964)

Víc, jak Nolanův Dunkerk. Skvělý film podle skvělé knihy.

Ares (2020) (seriál)

Agitka, která varuje před elitářstvím, oblečená do mystického hávu. Na konci se dozvíte, že za všechno může obchod s otroky, černochy, jak jinak, kteří ty zlé bílé Amstrdamáky prokleli a čekali na pomstu, dokud nějaká bezohledná míšenka nezapíchne svého milce a neskončí do víru černých sraček v meganočníku, ukrytém v lóžové budově Aresu. Netflix tentokrát zklamal. Lepší si pustit Black Spot.