Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

To, co mi po velkém očekávání nedala kniha, jsem dostal o tohoto seriálu. Jen ta poslední scéna v posledním dílu mi přišla drobet nevysvětlená. :-D Těším se na druhou sérii. 5*

Řím (2005) (seriál)

Utnuli to zbytečně brzy. Povedlo se a já rád na to koukal. Nejlepší byla matinka Octaviána.

Poslední rytíři (2015)

Něco musí být víc, než to naše pinožení po penězích. A vo tom to je. Sranda byla sledovat česká jména vedle korejských. Skvěle natočený fantasy spektákl. Za mě 4* a klidně bych dal i bůra, ale bylo to celkem předvídatelné. Ne, že by mi to vadilo, to vůbec ne, ale jak by takový Conan k tomu přišel, že. :-) Jinak režisér se správně jmenuje Kazu i Kirija.

Temné údolí (2014)

Alo jo. Fakt dobrý příběh o vendetě - hlavně když Brennerovic mládenci tak nějak netušili, že pravá emerická winchesterovka má ve svém trubkovém zásobníku rozhodně víc nábojů, než nějaká ta broková kozlice. A jo, pistolky, nebo revolvery mě taky docela scházely, jako správnej mstitel bych si určitě pořídil páreček colťáků, nebo remingtonů. Na druhou stranu, jen starej Prochaska, co to natočil, asi tuší, proč tam nejsou, třeba je alpský četníci nepovolovali, co já vím. Atmosféra super, muzika ušla, pohledy do kraje parádní... Za mě 4*, na bůra to není, kvůli banální zápletce (ale kurňa dobře natočený), originální ale bylo westernový příběh převést do Alp. Btw, "alpský western" to je fakt docela kikotina, že jo.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Šílíš??? Tara je totální vylízaná kráva, která mi lezla tak na nervy, že jsem to málem ani nedokoukal. Tupá, blbá a vylízaná nána, kterou bych fakt kopl do huby... Ehm. Tolik k seriálu. 4 hvězdy. :-D

Americký sniper (2014)

Když umřel, provázely ho tisíce lidí. Naši váleční hrdinové odchází a nikdo na ně nevzpomene.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Samý kecy, lidi. Nemám co bych řekl, než to, že mě zaskočilo, jak ti dva zestárli a taky smrt **** ****.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Kromě Dr. Rushe příšerná srágora. Dementní postavy, nesympatický... Prostě hnus, který mě vytáčí k nepříčetnosti. Chci sci-fi, ne psycho se dvěma lesbama a fňukání pozůstalých doma na Zemi! Škoda, že to tak pohřbili. Jedna* za triky. NE NENÍ TO NEJLEPŠÍ STARGATE! JE TO TĚŽKÁ S*****.

Děti kapitána Granta (1936)

Takový kritiky a přitom tomu většina dala 4*... Chraň mě pambu od "znalců" a "pseudoinťochů"

Hoří v Paříži? (1966)

Četl jsem knihu a viděl film. Pro mne osobně jeden z nejlepších filmů všech dob. :-)