Predátor: Kořist (2022)

Pár chybiček by se našlo, ale jo, bylo to dobrý. Jsem zvědavý, jestli natočí pokračování, jak se pistole Rafaela Adoliniho dostala do kosmické lodi, kde ji jiní Predátoři o necelé tři století později dali (ve dvojce) Dannu Gloverovi.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Seriál nečekaně dobrý, ale titulky byly na zabití. Je potřeba překladateli vysvětlit, že James není Jan, ale Jakub. Nehledě na další překladatelské perly, když to neumí, ať to do p***** nedělá! K seriálu: kde se objeví Robert Carlyle, tam už si nikdo neškrtne. Bylo to tak v Trainspottingu, bylo to ve Hvězdné bráně - Destiny, je to i tady. Ten herec je něco jako náš Karel Roden, který přehrál Roberta de Nira. Vedle těch dvou jsou všichni nuly.

Dánská dívka (2015)

Ujde, příběh člověka, který podstoupil plastiku na ženu a .... Mimochodem, tyhle výlevy, rozuměj výblitky alá pan verbal by bylo třeba konečně začít mazat. Něco takového do slušné společnosti prostě nepatří.

Rudý přízrak (2020)

Řemeslně natočená nenápadně nápadná ruská, potažmo/lehce rudá propaganda. Pokud to budete brát takto, tak se potrháte smíchy, když na konci najdete věnování neznámému vojínovi v angličtině uprostřed azbuky. Dneska, uprostřed ukrajinské krize, mi to spíš otvírá kudlu v kapse. Ne, že bych neuznával utrpení Rusů za války, ale ... co je moc, to je prostě moc. Musel jsem si pustit Kam orli nelétají, abych to nějak vyvážil. Nevzniknout to o dva roky dřív, tak to snad budu brát jako varování, že ruský voják/člověk je skoro neprůstřelnej, minimálně do doby, než ty k**** náckovský všechny postřílí. :D V jiné době bych to asi tak nestrhal.

Diktátor (2012)

Nejlepší fór na tom je, že všechna arabština je ve skutečnosti hebrejština...

See (2019) (seriál)

No, ty dva jsou pěkně otravný a nevděčný smradi. Být jejich tatík Momoa, tak je snad zabiju sám. Ale jinak dobrý, když se smíříte s tou všudypřítomnou blek lajfs a mí tů a eldžíbítý propagandou, které jsou na Apple ještě horší než na Netflixu. Když už se o ní nemluví, tak je tam aspoň nějak vizuálně. Proto dávám o * hvězdu míň. Fakt vopruz. Nejlepší postava: Tamacti Jun. Ten je za 5*, královna je tak nesympatická pizda, že je taky za 5*. Jasoň holt pro mne jen za štyrku. Howg!