Assassin’s Creed (2016)

Prelínanie medzi skutočnosťou a spomienkami bolo pekne spracované. Akčné bojové scény sa mi veľmi páčili aj herecké obsadenie. Marion Cotillard som si na začiatku pomýlil s Milou Kunis. Celkový dojem mi nepokazil ani planý poplach v kine po ktorom nasledoval výpadok prúdu. :-D

Kandidát (2013)

Oveľa lepšie ako ostatné nové české hovadiny.

Kde je Fred? (2006)

Videl som to v buse do Paríža. Bolo to zábavné a pekne nám to sprijemnilo cestu.

Ona (2013)

" It's like I'm reading a book. And it's a book I deeply love. But I'm reading it slowly now. So the words are really far apart and the spaces between the words are almost infinite. I can still feel you, and the words of our story but it's in this endless space between the words that I'm finding myself now. It's a place that's not of the physical world. It's where everything else that I didn't even know existing. I love you so much. But this is where I am now. And this is who I am now. And I need you to let me go. As much as I want to I can't live in your book anymore...."

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Perfektné. Bude mi to chýbať. Trpaslíci sa mi veľmi páčili, to ako na tých muflónoch či kamzíkoch či čo to bolo jazdili. Pekne sme sa zasmiali :-D. Nečítal som knihu a to čo sa stalo s Kilim a Filim som nečakal. Thorin bol pre mňa niečo ako Boromir len v trpasličej podobe.

Železná srdce (2014)

Jeden z najlepších vojnových filmov vôbec. Jedna z najsmutnejších scén pre mňa vôbec ( to čo "Machine" povedal mladej Nemke keď jej vzal ruku a potom...skoro som sa rozplakal). Páčila sa mi aj postava Wardaddyho, Braďo Piťo to proste vie. Aj Shia, Bernthal proste celá päťka mi tam sedela ako uliata. Myslím, že budem nad tým ešte dlho rozmýšľať. Vážne, takýchto filmov by mohlo byť viac.

22 Jump Street (2014)

Smial som sa počas celého filmu. I keď ku koncu ako Jenk dokáže aj nemožné s jeho postrelenou rukou, akoby to tam mal len nakreslené, mi prišlo už dosť. A tie scény pod vplyvom "WiFi" (whyphee??) nemali chybu. Príjemný večer.

Mama (2013)

Áno, sú tam ľakačky, ale zaspal som v pohode. Ešte, že som nebol sám. Druhý krát som to nedopozeral. Desivá rozprávka na dobrú noc.

Hasta la vista! (2011)

Ten koniec sa dal predvídať. Postavy boli celkom sympatické a zábavné. Len som čakal, že to bude viac ako Prci, prci prcičky, ale nevadí, čas pritom ušiel rýchlo.

Maniak (2012)

Šli sme do kina s tým, že nevieme do čoho ideme. A nakoniec to boli zbytočné vyhodené peniaze. Polku kina sme sa s priateľkou dívali na seba, pretože niektoré scény boli vážne odvážne. Aspoň, že tam ukázali hobitove nohy, a aj na koncovom vyvrcholení sme sa celkom zabávali.