• Krátkometrážní

Lesy pro nás, my pro lesy (1950)

"Kdo má rád lesy, sbírá starý papír" něco na tom bude, ale v dnešní době se jen těžko dočkáme takového spotu v TV, kde má přednost Coca Cola a nové modely aut.

Legenda z Ospalého údolí (1949)

Pěkně zpracované jako všechny Disneyho pohádky - hodně humoru, trošku strachu a hrůzy

Kampf um Norwegen. Feldzug (1940)

Propagandistický dokument, který ve své době vidělo mnoho Němců, pro které to byla jediná možnost, jak "zaslepeně" nahlédnout do současného stavu vojenských operací WWII, kterou zastiňovala propaganda Třetí říše, ke svému zdárnému prospěchu. Pro dnešního diváka zajímavé nahlédnutí do propracované a pečlivě promyšlené Německé propagandy s mnoha unikátními záběry a dobovým komentářem. 80%

Tom a Jerry (1940) (seriál)

120% - krásná animovaná pohádka se špetkou brutálního násilí

U pokladny stál... (1939)

Výborné skloubení humoru a příběhu, kde se v roli ošetřovatele Rozrucha objevil Vlasta Burian, který je omylem zaměněn za svého nadřízeného v podobě primáře Marka, což vyústí v nečekanou spoušť humorných událostí.

Ham and Eggs (1933)

Oswald "Lucky Rabbit" v kuchyni. Video ke zhlédnutí ZDE.

Dracula (1931)

Můj nejoblíbenější film o Drakulovi, a na rok v kterém to bylo natočeno je to senzační dílo a tvůrce se dokonce snažl držet knižních předloh spolu s Bélu Lugosihonym a jeho hláškami, je to vynikající podívaná.

The Tree's Knees (1931)

Video ke zhlédnutí ZDE. Krátký Looney Tunes příběh ve kterém jde Bosko kácet strom.

Africa (1930)

Příběh Oswalda "Šťastného králíka" v Africe. Video ke zhlédnutí ZDE.