Tom a Jerry (TV seriál)

• SK název

Tom a Jerry

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1940, 163x6-10 min

Vždycky jsem samozřejmě fandil Jerrymu, ale teď už je mi Toma líto, tak držím palce jemu...(22.2.2003)

Jedna z těch opravdu nej perel kreslených filmů. Akorát mě mrzí jedna věc... Proč vždycky (teda skoro vždycky) vyhraje Jerry a ne Tom? Vždycky mi bylo toho ubohého kocoura moc líto.(30.3.2003)

Co díl, to perla. Není divu, že to shráblo i nějaké Oscary. Vrať se zpět, dětství !!!!! :)(9.2.2003)

Trošku debilní, hodně o tom samém, nicméně nápady to hýří tak na tisíc procent, takže se hodnocení vytáhne. Na druhou stranu nejtěsnější kompaktní konzistence hudby a obrazu, jakou jsem kdy viděl...(18.9.2003)

Brutální.(30.5.2006)

Můj milovaný animovaný seriál!!!(26.11.2004)

Tom a Jerry prošel mým obdobím mládí a i přesto, že se na něj opět rád podívám a na některé díly klidně stokrát zaznamenal jsem, že právě nejlepší díly pochází ne od dílny Hanna a Barbery, ale od Chucka Jonese, tvůrce Roadrunnera a Kojota. Ty díly at už s Moby Dickem nebo v plechovkárně mě dost tak pobavili tenkrát a i nyní, že není možné, abych si právě je nepamatoval a také hlavně díky jim jsem měl Toma a Jerryho tak moc rád. (10/10)(26.5.2007)

Mnohem, mnohem lepší bývaly ty filmečky.Tohle je už časté vaření z vody a navíc se zde objevuje styl animace, který jsem bytostně nesnášel a který s mi hnusí(ten jednoduchý, jak začíná tím, že Tom zařve v O a Jerry leží v Y).(17.2.2003)

Láska na celý život. Od mala jsem u toho seděla a hltala, poté ve 22ti kompletní kolekci sehnala a shlédla znovu.(5.7.2008)

:::::::::::::::::::: Kdo v dětství nekoukal na Toma a Jerryho, kouká na něho dodnes ........ ,-) :::::::::::::::::::::(25.4.2008)

Mé četné mozkové disfunkce mohly být objeveny již v raném dětství, pakliže by někdo přikládal větší váhu faktu, že jsem k smrti nesnášela Jerryho a vždycky fandila Tomovi.....a za to, že z toho ten malej skřet (téměř) vždycky vyváznul bez poskvrnky, nemůžu dát 5*! Já nezapomínám!(7.4.2006)

Na tomto som ako malý vyrastal a je to nezabudnuteľný animovaný seriál.(8.1.2011)

Když si odmyslíte úděsnou písničku, kterou nazpívala Hana Zagorová, dětinsky vyšilující nad tím, že "Tom a Jerry jdou", a zbudou vám v mysli jen ty samotné grotesky - no řekněte, můžete nedat 100%?(18.5.2003)

Pro mě nejhezčí pohádky mého mládí, ale i dnes se na ně rád podívám a zasměji se naschválům, které si Tom s Jerrym dělají.(25.11.2007)

Vždycky, od doby, kdy si pamatuju jsem čekal, kdy konečně Tom vyhraje. Aspoň jednou. Třeba jen trošku, ale nikdy se to nestalo. Ale i přesto jsem si užíval každej díl, kterej jsem viděl. A co je důležitější. Je jedno, na jakým kanálu to dávají, protože se tu skoro nemluví a proot ani nepotřebujete znát cizí jazyk, když se na to chcete podívat. Tom a Jerry jsou prostě klasika. Tom a Jerry jdou, k nám teď s náladou. Hurá! Tahle bitva trpaslíka s obrem neskončí se ve zlém, ale v dobrém a kámoši jak hrom jsou Jerry a Tom!(16.2.2006)

Tohle je prostě a jednoduše klasika, která nikdy neomrzí.(8.12.2007)

Nejlepší a nejvtipnější kreslený seriál. Nostalgie. Hádám, že touhle cestou se do mě dostalo násilí. Tom a Jerry se tváří jako nevinný dětský seriál, ale ve skutečnosti jde o pořádný náser. Tom běží, běží, běží, běží, zatáčka, BUM!!!!! Jen škoda té absence krve, jen si to představte:) Totální desítka!(14.10.2007)

9 / 10 Geniálny animák, pri ktorom som strávil väčšinu svojho detstva, a zároveň klasika, ktorá bude ešte o sto rokov rozosmievať milióny ľudí po celom svete. O koľkých filmoch a seriáloch to môžete s pokojným svedomím prehlásiť?(17.12.2005)

Mně ta myš vždycky přišla zlá a škodolibá, chudák kocour, nejdřív ho vykastrovali, pak ho přestalo bavit v noci courat a teď už ani neposnídá(8.12.2009)

Tohle jsem miloval, zlaté dětské rána s budíkem :-) Toma mě bylo někdy líto a fandil jsem mu!(8.1.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31