Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Kultovní seriál, ale těžko se mi hodnotí kvůli velké nevyváženosti kvality dílů. Některé jsou dobré a jindy má zase člověk pocit, že tentokrát to snad scénáristé nemysleli vážně. Kdo má rád teenage žánr se spoustou démonů, občas pojatý trochu naivně, nejspíš si přijde na své :D

Noc hrůzy (2011)

Hvězdičku navíc za Farrella, ale přestože mám podobné žánry ráda, tohle se celkem nepovedlo. Postavám se nedá věřit ani nos mezi očima, děj tam tak nějak proplouvá a skoro jako by ani nebyl. Celý film bych možná definovala slovy hlavní postavy: přistěhoval se sem upír, půjčil si kartón piva a sežral striptérku' Hororem bych to nenazvala určitě, spíš průměrnou komedií.

Batman vítězí (2004) (seriál)

Má zajímavou animaci, poměrně netradiční. Přestože díly se často poměrně opakují, i bez 'Batman kultu' by tento seriál neurazil : ) Pěkně udělané.

Mr. Bean: Animované příběhy (2002) (seriál)

Mr. Beana jsem nikdy neměla ráda, spíš úplně naopak. Hraná postava mi přišla strašně přiblblá, ale animovaný Bean je poměrně líbivý. Přestože jsou situace pořád extrémně komincké a parodické, nedosahují extrému předlohy. Animace je jednoducha a hezká, a přestože nejde o nějaký výkvět animovaných filmů, příznivce žánru nejspíš neurazí :D

Kačer Kabrňák (1991) (seriál)

Pěkný seriál, ale stejně nedosahuje kvalit známějších My z Kačerova nebo Rychlé roty : ) Jeden ze seriálů, kde se některé díly skutečně opravdu povedly a pak přijde díl, který by uspal i malé dítě - někdy to na mě skutečně působilo dojmem, že scénárista už vážně neví coby a tak vymýšlel neskutečné hlouposti. Záporáci se jako u jiných disney seriálů většinou opakují, ale je jich až moc a až na pár výjimek charakterově vůbec nezaujali (šílená uklízečka, ochránce žárovek Megavolt mi vážně přišli jako by je někdo hodil na papír po noci plné kafe...) Což je u tohoto díla škoda, protože to dle mého strhlo kvalitu o kousek níž : )

Řád saténových mašlí (2000) (TV film)

Nevím, jak bych bodově hodnotila, tak přidám jen komentář. Jde o poměrně netradiční pohádku, kostýmy a prostředí jsou pěkné, hlavním herečkám bych také uvěřila, že jsou šlechtičny, ale je taková ošklivě ponurá, alespoň pro mě. Nechtěla bych vidět znovu, už jen ta pohřební hudba mi přináší špatnou náladu :D

Pokémon: První film (1998)

Nostalgický pokémoní film :D Jako dítě jsem je zbožňovala a i když se budu opakovat, mnoho negativních dospělých by mělo myslet na to, že jde o tvorbu pro malé děti.

Ukradené Vánoce (1993)

Úžasný film doplněný skvělou hudbou, který neomrzí :D Ponuře krásné prostředí a v hlavní roli kostlivec, který touží vnést do temného světa Halloweenu trochu vánoční nálady, příčemž ostatní příšery to pojmou dost po svém :D

Letohrátky (1990) (seriál)

V dětství mě to příliš neoslovilo a i dnes mi přijde, že Letohrátky jsou docela pozadu za seriály jako My z Kačerova a Chip a Dale. Přestože je každý díl o úplně něčem jiném, nemohla jsem se zbavit dojmu, že sleduju pořád to samé do kola. Ani ty charaktery mi nepřišly nějak moc výjimečné nebo zajímavé.

Malý král (2008) (seriál)

Z nových večerníčků toto považuji za jeden z těch lepších kousků. Kresba je příjemná, dabing se také povedl a přestože díly bývají prakticky o té samé věci - hledání léku pro přestárlého krále, není to na obtíž.