Bedekr - Barcelona, Girona (2023) (epizoda)

Baaarcelooonaaa! Messi!! (toho tady ale neuvidíte). Sagra da família! Satoranský s Veselým!! (ty tady taky ale neuvidíte).

Bedekr - Španělsko (2023) (série)

Jirešová sem tam příjemně překvapí, ale většinou je ta její teenagerská póza v 45 letech trapná, až skoro na zabití... A když si na hlavě udělá z vlasů cosi na způsob Allena Iversona, je vymalováno... Never more! Do dalších řad vyměňte moderátory!!

Ted Lasso - Série 3 (2023) (série)

Opravdu se musely ty díly protáhnout na 45-60 minut? A ty aktivistické úlitby prosadil kdo? Po dvou řadách se najednou v seriálu značně oteplilo a začali se řešit migranti z Afriky. Proč? PROČ? Tři díly před koncem mě to poněkud začíná srát...

Ted Lasso - Škatulky (2023) (epizoda)

Dokud se to ohřívalo jen těmi homo vztahy, toleroval jsem to, ale jak už do toho začínají tlačit migranty, říkám jedno velké a hlasité FUCK!!!

Avatar: The Way of Water (2022)

James Cameron nepřeskočil svou vlastní laťku, i když by rád věřil, že ano. Jednička Avatara byla vizuální orgasmus, tohle je už prostě "jenom" hodně dobré. Cameron vzal svou vlastní jedničku, přilil trochu svého vlastního Titanicu, vypůjčil si špetku (dost velkou) Pána velryb, dochutil to PC hrou Subnautica, další ingredience už byly doplněny jen ve stopovém množství, celé to rozmixoval, protřepal, nechal usadit a scedil do silně poživatelné substance. Ta asi bude bourat žebříčky návštěvnosti a peněženky producentů nechá nabobtnat více, než je záhodno, ale do historie filmu se zapíše hlavně jako "jeden z mnoha" efektních blockbusterů. Za vidění to ale stojí, to bez řečí. P.S.: Rodiče se mají poslouchat, darebové. :-P

Bedekr - Chorvatsko (2022) (série)

Čtyři hvězdy BO CHORVATSKO! Ale Jirešová? A s Písaříkem? Ti dva se hledali, až se našli...

Bedekr - Istrie (2022) (epizoda)

Promenáda v Opatiji je krásná, snad jen ty výhledy na Rijeku mohly být méně průmyslové. :-)

Bedekr - Korčula (2022) (epizoda)

Stará Korčula oplývá mnoha krásami, ale bohužel také cenami z říše fantazie - platit za obyčejnou pizzu 500, to bych si vážně ani ve snu neuměl představit. :-P

Bedekr - Kornati (2022) (epizoda)

Než jednou Kornati, radši třikrát Vrgadu (a Artinu)! A za polovic! :-P