Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Když skončili Přátelé myslel jsem si, že už nikdy nic podobnýho nevznikne - zmýlil jsem se, zrodil se ještě větší fenomén. 75%

Šestiraňák (2004)

Martin McDonagh a jeho ultračerný humor z Irska. Oscar naprosto zasloužený. "Oh, Jesus ... What a fucking day!" 90%

Co dělat v Denveru, když člověk nežije (1995)

Bývalý gangster na volný noze Jimmy "Svatej" alias Andy Garcia je požádán od starýho bosse Christophera Walkena o laskavost. Musí dát dohromady bývalou partu a mají provést ... totiž zvorat jistou prácičku aby se nakonec ocitli na seznamu pana Pšt (hraje ho Buscemi). Zní to skoro tarantinovsky ale tarantinovka to zdaleka není. Je to kvalitní devadesátková gangsterka, která nenadchne, ale ani neurazí. Film s atmoškou a skvělým obsazením, zkrátka biják, který se neodmítá. "My new motto: Fuck the head!" 70%

Nahý oběd (1991)

"What do you mean: ´it's a literary high´?" "It's a Kafka high. You feel like a bug." Sakra divnej film. Na jedno shlédnutí to rozhodně není. 80%

Psanec (2007)

Od Nicka Lovea bych čekal víc. Zatím nejslabší film co jsem od něj viděl. 55%

Biznis (2005)

Retro gangsterka ála GTA Vice City na britský způsob. 70%

Hooligans (2004)

Hodně povedený film. Aneb cesta do hlubin chuligánovi duše. 75%

Čepel smrti (2009)

Tak tohle už znovu ne. To už i já bych točil zajímavější film a že mám nějakej žaludek. 10%

Horší už to nebude (2006)

Velice originální projekt. Po Noci v Roxbury můj nejoblíbenější film s Willem Ferrellem. 90%