Pengabdi Setan (2017)

Atmosféra hutná, logika bola nutná, nedostavila sa žiaľ, a tak je z filmu podivaná smutná.. Ak ste v rodine 5ti a vsetci zazijete megahnusne ducharske prizraky, nebudete urcite spat ako magori kazdy v inej izbe a deti nenechate same.. tato haluz znizila pomerne dobre zvladnuty horor do beckovych klise s pokazenym motorom ktory nastastie naskocil, inak by to bola uz cista 2* lakacka bez duse.

Zabití posvátného jelena (2017) odpad!

Veľmi dlho som nevidel väčšiu nudu a toľko nelogických veci v jednom filme /a to nemyslím "mystery" prvky chlapca, ale konanie hlavných postáv/. mini spoiler: len tak nahodou 2ja surodenci na raz ochrnu na nohy a nikomu to nie je divné, proste, testy ukazali, že je všetko OK a treba isť robiť zemiakovú kašu na obed. :) piše tu par ludi o hudbe atd. What? Ved tam ziadna nie je! Rušive sceny ktore nemali ziadnu pridanu hodnotu ani nehovorim. Cele zle. komplet cele zle.

Kvílení (2016)

jednoducho ked postavy nedokazu povedat suvislu vetu (podobny problem ma aj Midsommar-Slunovrat) alebo proste normalne chodit ci behat, je to po case tak iritujuce ze sa to takmer neda pozerat.

Slunovrat (2019)

(mierny spoiler - pozerat sa vo filme na to ako hlavne postavy vidia ako niekto kladivom niekomu urve po hlave a o par minut rozpravaju o diplomovej praci je taka haluz, ze som v podstate s hlavnymi postavami stratil akekolvek sucitenie.. tym padom zazitok z grand finale bol lezerny, nech sa uz dialo cokolvek..V podstate ak Vam hlavne postavy filmu najprv vytvoria dojem ze su vygumovane, nemate ziadnu snahu s nimi nasledne akokolvek sucitit a vnimat ich utrapy..) pre mna tento film nefungoval, hoc je vhodne pochvalit kreativitu ritualov a celkom slusne kostýmy :)

Brimstone (2016) odpad!

Taketo filmy asi nikdy nepochopim... myslim ich vyznam ako taky. 10000000% suhlas s komentarom trona. este sa divim (ale respektujem nazor inych) ludom, ze to tu este ospevuju.. naco je dobry takyto pocit pocas filmu zazit? SPOILER: ak mate v zavere chut negativnu postavu rozkrajat na kocky lebo Vam cely film zere nervy a on si len tak spadne z okna za 1 sekundu? Kto sa v tomto "filmovo" ukajal? Toto je do filmu zabaleny humus, ktory by v pripade, ze by to nebol "film" bol ako zakazane video a skoncilo by to ako tretotriedny viralny humus niekde na zakazanych strankach a youtube by to po odhaleni zaberov ihned odstranil.. tu patri aj film eden lake. chcete generator zlej nalady pustite si aj to.

Smyčka (2014)

Nevadi, ono to prejde. :) ak sa to nebude ovsem opakovat.

Bohemian Rhapsody (2018)

Myslim ze tak trochu precenene hodnotenia. dal som 5* ale v % to asi vyjadrim lepsie..za mna 80%. hm?

Nejvyšší nabídka (2013)

sice som pointu nepochopil (vylozil som si ju az po uvazovani nad tym celym a to mi dost pokazilo zazitok) musim ale povedat ze film bol skutocne kvalitny. 4*

matka! (2017)

ah mama. to co bolo.

Wind River (2017)

neskutocne jednoduchy a neskutocne perfektny. 5 sneznych skutrov + 5 hercov dokopy = jednoducho musi byt 5*