Zrození Planety opic (2011)

ps - najmrazivejsie zatvorenie mreze ake som vo filme videl doposial.

Neznámý (2011)

ako by som to zhrnul do jednoducheho nazoru smrtelnika ktory uz videl nejeden akcny thriller s motivom straty pamati.. asi takto: priemer bez originality pre zabitie nudy. splnilo efekt. nic hrozne sa nestalo.. Liam Neeson tomu dal stipku kvality pretoze bol famozny.. ale ak ma hodnotit film ako celok - 3/5

Obřad (2011)

vo filme mozno sledovat dva pribehy. Film by mozno potreboval o 2-3 postavy navyse ktore by dej mierne zakryvili a vykryli by mierne prazdny stred filmu. Avsak musim povedat ze film sa pozeral slusne, na tom Hopkinsovi skratka nieco je;) len sa zjavi na platne a uz stichne cela kinosala.. myslim ze aj vdaka grand finale film neporusil ziadne pravidla priemeru a urcite nie je hlupost na to ist do kina. kto sa ale bude smait ze tam bola zaba, alebo exorcisticke sceny povazuje za klise potom nech na to ani nejde, ja si davam otazku co ine ale cakaju ti co tu tak uctihodne kritizuju? :) urcite fillm nie pre kazdeho divaka.. lepsi priemer s famoznym Hopkinsom. Avsak dej mierne pokojny na to co sa dalo ocakavat..

Správci osudu (2011)

snimok ma velky potencial, reziser si to zobral z kazdeho trosku. Vadila mi nezatriedenost, ci som sa mal citit vazne alebo odputane alebo zabavne.. mozno len zle zvoleny soundtrack.. tazko povedat. film ale rozhodne stoji za to. Odporucam dalej.

Fighter (2010)

vyborne.. vyyyborne... keby to malo kusok viac dramatickosti, tak by to bolo priamo famozne.

127 hodin (2010)

nad ocakavanie.. vedel som ako to dopadne, a predsa to bolo ako keby som nevedel ako to dopadne..zaujimave zE? :)

Red (2010)

tento zaner poslednu dobu mi pride ako uplna paradicka.. fakt sa to dobre pozera.

Černá labuť (2010)

absolutne dokonale!!!! nic naschval do extremov, nic nasilu! bravo! tento film bude dozrievat ale bohuzial aj doznievat..zaver filmu svojim sposobom VELKOLEPY! gratulujem. takto si predstavujem filmove umenie v zanri Drama.

Ďábel (2010)

dobry snimok. prosim dalsi z tvorby night chronicles..

Podivní (2010)

take klasicke lakacky..