Sinister (2012)

dle meho nazoru hororove skvely ale zapletka mirne naklonena. ale rozhodne lepsi 3*.

Nespoutaný Django (2012)

Co scena to do detailu premysleny zaber, dialog, situacia, hudba, charakter. Ziadne kecy iba tak. Kazde slovo ma vahu. Herci svoje postavy ziju. Nie hraju. Tarantino.. ako to robis. Klobuk dole. Kvalitny film a dokonca opat iny.. neopakuje sa a predsa viete ze pozerate tarantina. brilantne.., a vobec mi nevadi nacasovanie dynamitu vo fillme. kedze bol objaveny cca 2 roky po tom. POMO suhlas.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Je to tak a je to dobre. Uzasnych a lepsich momentov je daleko viac a cas v kine ubehol velmi rychlo..Tesim sa na pokracovanie v roku 2013. podla mna si gradaciu dobre nechavaju a ona pride... Dobre odvedena praca. Nehladajme chyby nasilu lebo tam vacsie ani nie su - povedzme si, ze to bolo krasne... komentar - Lima - absolutny suhlas!##@@@!!! a co sa tyka komentarov, ze vraj je to roztahane a pod --- mam pocit ze ludia pozerali iny film..alebo chceli byt zaujimavi. bezte na HFR a uzite si krasu tohoto filmu. jackson nie je somar, urcite si iste tromfy nechava na 2 a 3 diel.

96 hodin: Odplata (2012)

Tak, konecne som si to pozrel, a potvrdil sa moj subjektivny skromny nazor. Ten film je podhodnoteny. Nechapem..ved to bola ohromna zabava a tempo svizne.. skoda. Podla mna slusna akcna jednohubka ala jason bourne...

Prometheus (2012)

Skvely film s vynikajucou atmosferou a nicim nasilne neprehnanym. Z mojho pohladu zazitok a jednoducho odporucam. kusok sa divim pomerne nizsiemu hodnoteniu. pytam sa - co ludia cakali ;) kremes?

Žena v černém (2012)

nejako divne rozpracovany dej..plytky a nezaujimavy - pre mna. Ale rozhodne dobre zvladnuty po technickej stranke..ucel splnil. Aj take musia byt ;) napr. film Ti Druhi bol uplne dejovo a zaverom posunuty na dalsi level..tu to ostalo pri lakackach..len.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Rozpravanie deja pomerne zo zaciatku chaoticke a natiahnute, ale to je len moj subjektivny pocit.. Posledna tretina filmu pomerne zvlastna, ale asi to ako celok zafungovalo, a hodnotim 4*. kvality pana rezisera su zjavne..

Nákaza (2011)

Viem preco niektori povedia ze je to nuda, a viem preco niektori povedia ze je to super film.