Insidious 2 (2013)

Pokračování lepší než první díl a to po všech stránkách. U jedničky jsem se lekl jen párkrát a ani ne hodně. U dvojky je to jedna lekačka za druhou a atmosféra v poslední půlhodině by se dala krájet. I příběh je mezi klasickýma hororovkama hodně nad průměrem. Sám bych to asi nedokoukal :D

Podfukáři (2013)

Chvilema strašně přehnaný, az je tam několik nelogickych věci... moc přehnaný, vygradovani nemá šťávu a zvrat nic moc. Film se vas snaží tolik prechytracit, az sam působí hloupě.

Temný případ (2014) (seriál)

Seriál se skvělou temnou atmosférou a hlavní postavou, kterou jsem si hned zamiloval (Rusta).

Rivalové (2013)

Jeden z těch snímků, kdy chcete po skončení dělat to, co hlavní hrdinové filmu.

Bílé peklo (2001)

Film jsem si užil. Sice tam bylo několik klišé a vyloženě blbosti - třeba ten ruskej důstojník, co se žene za hlavním hrdinou spousty let - ale i přes to jsem se u filmu skvěle bavil. Také jsem trochu postrádal vice stresující atmosféru z nedostatku jídla atp.

Šťastné a Veselé (2005)

Hezký protiválečný film o tom, jak k sobě v naší kultuře máme všichni blízko....

Pán času (2005) (seriál) odpad!

Co k tomu dodat. Takovou sračku jsem dlouho neviděl - naprosto debilní kostýmy, dialogy, herci - prostě úplně všechno. A ti "Dalekové", co to jako mělo kurwa bejt? :D Pojízdný popelnice jako nějaká hrůzu nahánějící rasa? WTF! Už od první minuty mě totálně sraly ty hnusný kostýmy a jakmile daný postavy začaly mluvit, tak jsem se jenom chytal za hlavu...tak debilní dialogy nemá ani kdejakej béčkovej film. A ty nemají lepší jenom dialogy, ale i efekty... Jak to může tolik lidí milovat...

Brainiac: Šílená věda (2003) (seriál)

Ach jo, když tolik prahnete po znalostech, tak jděte "dělat vědu" :D V tomhle pořadu jde především o zábavu a ta je vydařená. Někdy trapná, ale většinou jsou vtipy povedené. Navíc testují věci, se kterýma se spíš setká normální člověk. Plnej počet nedávám jen, protože to je slabší než Bořiči mýtů a ten humor je sem tam trapnej.