Kimssi pyoryugi (2009)

Jak málo člověku stačí ke štěstí a jak moc je potřeba k tomu si to uvědomit. Jemná a intenzivní korejská komorní lovestory je i přes značnou ulítlost postav lidská a reálná a určitě stojí za to vidět. Klasická korejská nadsázka a humor jsou tu v mnohem snesitelnější formě, než bývá zvykem.

Politické kruhy (2009)

Uvolněná politická satira. I přes vulgaritu která je na hony vzdálená vytříbenému britskému humoru, jde o film který neuráží ani nevyvolává záchvaty smíchu ale drsným a nápaditým sarkasmem baví a udivuje jak by mohla vypadat politika anebo jak už možná vypadá.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Všechny animáče tohoto roku příjemně pobaví ale za rok prostě nebudeme vědět který byl který a kolik jich bylo. :/

Megamysl (2010)

Příjemná hodinka a půl, ale poslední dobou všechny animáče prostě ztrácejí dech.

Na vlásku (2010)

Dětská příjemná pohádka. Chybí ji příjemná naivita pravého Disneyho a dospělácký humor, ale po pracovním dni zahřeje na duši. ;)

Vrátný od Maxima (1976)

Parádní taškařice, která má tak subtilní humor že ji chvílemi dochází dech. Zaručeně ale pobaví.

Crash Road (2007)

Přes formální strojenost, epizodovost a celkovou roztřepenost, mě nepřestne udivovat jak dlouho mi některé scény zůstali v hlavě. Navíc vynikající soundtrack to v českém rybníku vytahuje na průměr.

Tetro (2009)

Bezchybná režie pevně vede silný scénář k parádnímu filmu. Coppola opět ve výborné formě.

Průvodce k rozpoznání tvých svatých (2006)

Klasický příběh z drsného sousedství. Slušně zahraný a nepříliš překvapivý. Jak už to bývá z biografiemi, příběh ze života působí dost nerealisticky a nelogicky. Pár emotivních scén však z tohohle filmu dělá snímek hodný vidění. 65%

Orel Deváté legie (2011)

Přes jistou lacinost co z filmu sálá mě nakonec nic neurazilo. Ani historie, ani příběh či herci. Takže jsem byl naopak příjmeně překvapen a celou dobu se dobře bavil. Ale až na pár hezkých scén už se mi všechno vykouřilo z hlavy. Ale pořád je to o hodně lepší než CENTURION.