Pád do ticha (2003)

Jako dokumentu bych dal nadprůměrné hodnocení, ale jako napínavému filmu tak maximálně dvě hvězdičky za kameru, tento polodokument mě povětšinou nudil a komentáře aktérů mě chvílemi i otravovaly.

Pád do tmy (2005)

Wow ! Tak z toho šel strach ... PS: Zpracování konce bylo neuvěřitelné

Paralelní světy (2012)

Tak parádní nápad a krásný vizuál, až poetická atmosféra, i ty nejasnosti ohledně fyzikálních zákonů bych možná přehlédl, ale takhle to zabít ... ach

Paranormal Activity (2007)

Nechápu ty malé hodnocení. Vím, že už tu film podobného rázu byl (Blair Witch), ale rozhodně bych ho nezatracoval, naopak. Prostředí domu je další varianta, která mě dokázala vystrašit. :)

Paranormal Entity (2009)

Kopie slavnějšího Paranormal Activity, bohužel ještě více naivnější :)

Pařba v Bangkoku (2011)

Příjemná komedie, která je jakousi upravenou kopií prvního dílu. Zábavná, nicméně o nějaký ten chlup méně, než díl první. Co se týče však komedií poslední doby, tahle patří mezi ty lépe vyvedené. Je to dobrý :P

Pelíšky (1999)

Film, který patří k vrcholům české kinematografie, který člověka nadchne a rozesměje i po dalším a dalším zhlédnutí. Nezapomenutelná role Jiřího Kodeta jen ukazuje, jaký to byl pan herec. PS: Tohle byl snad poslední film, na který se u nás dívala celá rodina (je nás hodně :)))

Pevné pouto (2009)

Překvapuje mne docela nízké hodnocení, tento film je nejen že originální, ale paradoxně vůči svému tématu i moc krásný. Snové sekvence kouzelného světa po smrti mě naprosto uhranuly, stejně tak jako malá herečka, která zahrála fantasticky. Musím příště zhlédnout sám a bude to plný počet :P

Píseň lásky samotářky (2004)

Komorní drama s Johnem Travolto, který se mi velmi herecky líbil a sexy Scarlett Johansson. Nesmíme opomenout ani Gabriela Machta, který se svým výrazným hlasem taky zahrál svoje. Inu za málo peněz kvalitní snímek.