Serenity (2005)

Pro neznalé seriálu to asi nebude na 5*, ale pro mě je to dokonalé ukončení Firefly. Konečně se ukázalo co River umí :-)

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Je to zajímavý, jak jsou filmy z vězení úspěšný v topu. Shawsank, Zelená Míle a vlastně i Přelet. Nevím jestli je tohle opravdu nejlepší film všech dob, ale určitě patří mezi hrstku těch který by se u to mohly ucházet.

Earth (2007) (TV film)

Komu by se to nelíbilo, vždyť jsou tam zvířátka.

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Viděl jsem díl založenej na tom, že když Dejdar slyšel zvonek, tak začal štěkat... štěkat ? .......štěkat ? Děláte si ze mě prdel ? ODPAD ! Přehnaně vysoký hodnocení, jen díky tomu že je to na nově a všichni jsou šťastný že má nova sitcom...Chápu že po Silnici a Gyndě v Trní je to možná zajímavý, ale jinak je to vtipností někde mezi Holky to chtěj taky a Kameňákem.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Hodnocení u BBT je pouze na jednu věc - podle špatného hodnocení poznáte debila.

Dexter (2006) (seriál)

Kdyby se mě někdo zeptal na nejlepší film, tak nevím... asi bych vyjmenoval pár hodně dobrých filmů, ale jaký je nejlepší ? U seriálů mám naprosto jasno. U žádného jiného seriálu jsem nikdy nebyl tak napnutý. Dexter někoho zrovna řeže a slyší kroky... mně se v hlavě začnou míhat nápady jak bych to řešil na jeho místě. Říkám si „dpč co ten teď bude dělat?“ a jen si představím, jak by mě naštvalo, kdyby to bylo v televizi a teď tam dali reklamu. Koukám dál abych viděl co se teda stane a potom už jen sedím a řikám „dokonalý, dokonalý, DOKONALÝ ! „. Kdyby šlo jednou dát něčemu 6* , tak je to Dexter.