Scanners (1981)

"Myslím, tedy jsem" Nevím, nevím, jestli to starý dobrý Descartes myslel zrovna takhle. Nevadí. Možné je všechno a není nic, co by člověk v myšlenkách nedokázal. A ponaučení na závěr? Až o někom zase budou říkat - ten přemýšlí, až se mu z hlavy kouří - bacha na něj! A hlavně nemyslet!

Projekt Viper (2002) (TV film) odpad!

Tak tohle se ti, Jime, moc nepovedlo. Vařils, vařils, ale místo aby navařils tak zavařils. Kde sou srandovní omáčky? Kde je bláznivé koření? Došlo. A zbyla jenom pitomá a nudná kravina.

Ještěři (2001)

Jo, ten film je laciný. Je laciný ve všech významech, které slovo "laciný" může mít, ALE je neuvěřitelně a naprosto nebezpečně zábavný. Ty triky, ti herci, příšery, ty dialogy, ta soulož - to je...to je fakt něco. No a závěrečný souboj ve stylu vetřelců (akorát s gumovýma panďulákama a angličákama) ten vyloženě potěší. Jo a navrch jedna z nejčernějších hlášek - Když ve výzkumáku vypnou světla, tak jeden ze speciálních jednotek - "Fakt nekecali, když říkali, že to bude černá operace" - ! ! ! ? ? ? TY VOLE

Mezi řádky (2007)

Neskutečná kravina a blbost. Pěkně manipulativní film. Sračka.

Cíl (2004) odpad!

Teda nevím, jak vy, ale já sem se trochu připosral.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Dnes mi připadají ztemnělé Stínadelské uličky obzvláště nehostinné. Mám divný pocit kolem žaludku, nejradši bych tu dnešní výpravu za dobrodružstvím vzdal, ale vím, že by se mi všichni ostatní vysmívali. To nesmím připustit. Jen odvahu a pevné nervy. Krok za krokem, píď za pídí pronikám hlouběji, dál do jámy lvové. Co to? Ze tmy se ke mně blíží nějaká tajemná postava, kdo to jenom může být? Hrůza mi lomcuje tělem. Ne, tady už nezůstanu ani minutu. Cítím, jakoby mi žlutý špendlík vypaloval do prsou cejch vetřelce a škodné. Dávám se do běhu, ale ta zlověstná postava mne pořád pronásleduje. U Jóviše! To je určitě Em! Uplně cítím jeho zkažený dech, jak mi sípá za zátylkem. Proboha, už mne téměř dostihl, stanu se jeho kořistí, ne to nem

Screamers - Hlasy z podzemí (1995)

Podle hesla "bavte sa, jak vám to pasuje" sem sa teda bavíl a to velice. Navíc dost dobře nechápu, proč tu všeci plujů na scénář, Second variety sem četl a scénář mně tak zmršený rozhodně nepřišél. A že by tam bylo tolik zásadních rozdílů, to sem si nevšíml, teda až na ten konec, no. Ale aj takový sa dál. Sviňsky silné tři a půlka navrch natruc.

Jižanská pohostinnost (1981)

Jo, jo, jo. Zobrazení jednotky gardistů jako kreténských blbů a Louisianských domorodců jako totálních buranů se sklony k násilí dává vzpomenout na mnohem slavnější "survival" kusy, ale to je jenom blbá náhoda, že na tenhle biják se zapomnělo, protože kvalitou, náladou, poselstvím i zpracováním je na tom uplně stejně. Prostě další z těch stylově syrových pecek, které máme všichni tak rádi.

Quadrophenia (1979)

Film, který toho o situaci mladých, a vlastně stavu celé Británie v 60tých letech, řekne za dvě hodiny víc, než zš a sš dohromady, prostě nemůže být špatný.

RoboCop (1987)

Rozevírací stehno a v něm pořádná jatečka?! Ten chlap byl snad na drogách. Chci ty drogy a to rozevírací stehno. A tu jatečku!